Nie tacy święci

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Klik

a swoja droga tez juz sie spotkalem z kilkoma przypadkami kiedy to policja albo naduzywala koguta...
  
 
Policja Chyba żaden kierowca tak naprawdę za nimi nie przepada.
  
 
Ja policji BARDZO nie lubię.
  
 
Dla mnie to jakis emeryt - spolecznik , kazdy lamie przepisy a wlasciwie ulatwia sobie zycie np

skrzyzowanie cybernetyki z postepu jest prawy pas do jazdy prosto i w prawo a lewy pas do skretu w lewo i co i jak jest czerwone swiatlo Ci co chca skrecic na strzalce w prawo robia to z lewego pasa. NIkt sie juz temu nie dziwi taki jest tam zwyczaj , nawet niebiescy nie reaguja na to.

Takich przykladow jest duuuzo wiecej a to ze jechali 120 na 70tce to jeszcze nie jest nic strasznego jakby mieli ze 150 to by bylo cos

Ja generalnie milosnikiem policji nie jestem ale tez nie jestem przeciwnikiem.

pozdr
  
 
Cytat:
2004-10-06 16:29:18, thaniel pisze:
Ja generalnie milosnikiem policji nie jestem ale tez nie jestem przeciwnikiem. pozdr



Podpinając sie pod wypowiedz Thaniela dodam tylko że.. jak wszedzie tak i tu są policjanci i "policjanci"
 
 
jestem tez tego zdania.....no ale.....miedzy 12 apostolami tez byl zdrajca....a bylo ich tylko 12-tu
  
 
Tylko albo aż.. zależy jak sie na to patrzy.
Wszedzie są dobrzy i są źli, ale niestety bardziej sie pamieta te gorsze rzeczy i co gorsze rzuca tą złą opinie na tych którzy akurat na nią nie zasłuzyli. Ale tak to juz jest.
 
 
i nic sie na to nie poradzi....

wazne zeby zyc tak zeby innym krzywdy nie robic...wychodze z takiego zalozenia
  
 
I oby Ci sie to udawało czasem jednak robi sie krzywde nawet jesli sie tego nie chce.. ale to juz inna para kaloszy
 
 
nio dokladnie........ ale coz.....robimy OT znowoofu
  
 
Ten OT to już standard
  
 
To sa tylko ludzie...... nawet "swieci" ksieza robia straszne rzeczy.....
  
 
Księża i święci??? nie widzę powiązania
  
 
Cytat:
2004-10-06 22:37:03, Ali-En pisze:
To sa tylko ludzie...... nawet "swieci" ksieza robia straszne rzeczy.....



hehe no pewnien ksiadz przyjezdza co niedziele 120 km do swojej kobiety hehe - i zostaje tak mniej wiecej do wtorku u niej a potem znow do siebie....
  
 
No wlasnie mowie "swieci". Oni sa swieci tylko dla starych, slepych babc i dzadkow.
  
 
Nawet nie dla wszystkich....
  
 
Oby tak dalej to moze cos bedzie z tych ludzi.
  
 
Cytat:
2004-10-06 11:24:38, moch pisze:
Ja policji BARDZO nie lubię.



A co by było jakby ich nie było?!
  
 
totalny bu... balagan i bezprawie
  
 
No właśnie,można ich nie lubić ale jednak docenić należy
A że zdarzają się czarne owce... tak jak wszędzie