Kontrola predkosci w miescie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wczoraj jadac do pracy, ujrzalem cos dziwnego, cos czego nie widzialem nigdy w Warszawie. Chodzi mi o "kontroler predkosci".
Zostal zainstalowany na ul Ks. Janusza na woli. Ujrzalem swoja predkosc, dosyc ciekawe doznanie po polrocznej jezdzie tylko na obrotomierzu Ciekawy jestem, czy ktos widzial gdzies indziej takie urzadzenia??? (oczywiscie w miescie )
  
 
A w nocy jak ładnie świeci wyświetlacz, aż spać nie można .
Dodam jeszcze, że tam jest ograniczenie prędkoście do 40 km/h.



Pozdrawiam
A D M I R A Ł
"SILVER ARROW"

[ wiadomość edytowana przez: Admiral dnia 2002-12-18 09:37:04 ]
  
 
W miescie????? Jeszcze nigdy chyba ze zywe i niebieskie ale o predkosci dowiadujesz sie nieco pozniej i w dodatku odrazu przedstawia ci koszty
  
 
Jest takie cuś i u nas i nawet działa, tzn. wszyscy zwajniają jak zaczyna migać.
  
 
Jest kilka w Wielkpolsce o których wiem, albo pamiętam
Pierwszy to Swarzędz k/Poznania, potem Ujście, Chodzież. W samym Poznaniu nie kojarzę
  
 
Ja to wiem tylko o jednym takim wynalazku....w Oleśnicy na trasie W-wa Wrocław...
Pozdrawiam Cosmo
  
 
W Łodzi tez jest cosk takiego na ulicy OKÓLNEJ jadac do Zgierza
  
 
Jest coś takiego chyba gdzieś na katowickiej, w Częstochowie, czy gdzieś tam. I zdaje się, że kiedyś widziałem toto w Krakowie.
  
 
Gdzieś na trasie nie wiem czy nie na Gdańsk Łudz widziałem takie ustrojstwo. Pokazywało prętkość,temperature powietrza i temperature nawierzchni
  
 
Ciekaw jestem, czy to samorodek, czy pojawi sie wiecej.
Moim zdaniem jest to calkiem przyjemny sposob pomiaru predkosci, nie dostajesz mandatu, ale wstydzisz sie ile jechales bo przechodnie sie dziwnie patrza, no i nastepnym razem jedziesz wolniej