!!! UWAGA NA TRAMWAJE!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Koledzy!!! Uważajcie na tramwaje!!! W szczególności na rondach! Dlaczego?
Oto powód....

Oświadczenie z wypadku!

Tak... zostałem trafiony przez tramwaj... Jechałem sobie wypucowanym na błysk malcem (korzystałem z dodatniej temperatury), miałem czyściutkie światła, które na dodatek są lekko rozregulowane i świecą tak,że widać je z daleka nawet za bardzo,poza tym mają dosyć dobrze dające żarówki i... jak zaczęłem zbliżać się do torowiska na rondzie, zauważyłem że po swojej prawej mam TRAMWAJ!!! Nic już nie mogłem zrobić (byłem na środkowym pasie) i czekałem 0.5 sekundy na wielki HUK!!! Obróciło mnie o 180 stopni w ekspresowym czasie kolejnej 0.5 sekundy... No i to by było na tyle... Straty widać na oświadczeniu... Dobrze że nie miałem pasażera,bo by miał poważne obrażenia głowy... Słupka już nie mam, wsunął się o dobre 10cm do środka, o tylnej części boku nie ma co mówić, bo blacha jest pocięta na sieczkę, drzwi boczne trafione nieźle, ale uchowała się szyba...

Wiecie co powiedział po dłuuugim namyśle ten cieć motorniczy? Że mnie nie widział!!!! I że jechałem za szybko!!! KUR@!@#$ !!! Maluch na rondzie wytrzyma max 40kmh i więcej nie bo się wysypie... na dodatek było ślisko!!! Z resztą co to ma za znaczenie - jego wina i tyle... Poprostu idiota się zagapił i nie spojrzał dobrze...

Res - wiesz gdzie to się stało? Na rondzie Starzyńskiego - stamtąd mnie zabierałeś jak jechaliśmy na LOB III... Tylko że jechałem w kierunku Gdańska...

Tak więc uważajcie, nawet jak tramwaj WJEŻDŻA na rondo... Nawet w Omeśkach nie macie szans z tą kupą żelastwa... Ja już na pewno będę uważał....

[ wiadomość edytowana przez: Makaveli dnia 2002-12-18 22:19:14 ]
  
 
To przykre, ale na pocieszenie:

1. Tramwaj zaatakowal z prawej strony, a nie z lewej na wysokosci kierowcy

2. Omesia nie ucierpiala w wypadku (a gdyby Twoj ojciec jej nie sprzedal, caly LOB by teraz plakal.. ..)

A tak powaznie - link do oswiadczenia nie dziala

Czym terz jezdzisz tramwajami czy autobusami?
  
 
Całe szczęście, że Tobie nic nie jest!!!! W takim sprzęcie to nigdy nic nie wiadomo.
Przecież strefa zgniotu w maluchu jest taka sama jak w Omesi.....kończy się na silniku

Uważaj na siebie

Pozdrawiam
  
 
Dobrze że koniec w miarę optymistyczny i straty tylko sprzęcie.

Ja osobiście mimo że parę lat spędziłem we Wrocławiu nigdy się do tych choler nie przyzwyczaiłem i zawsze jakoś niepewnie się czuję gdy na jezdni są tory.
Czasami miałem okazję zawrzeć bliższy kontakt z "motorniczymi" i albo miałem wyjątkowego pecha albo nie wiem co, w każdym razie nie wzbudzili oni mego zaufania (ale to pewnie przypadek).

Pzdr.
  
 
Makaveli !!

A juz chcialem zrobic Ci specjalna wersje naklejki na Malca

LOB - Los Okropnos Bolidos...

Ciesz sie zdrowiem. Ja po wypadku malcem spedzilem 2 tygodnie w szpitalu, a podwojnie widze do dzisiaj.

PS. Naklejki dopiero w styczniu. Nie mam na to wplywu. Pozostaje nam czekac. Ale podobno dlugo wyczekane smakuje lepiej...

W protescie wobec tramwajarzy nalezaloby rozebrac kilka kilomertow torow !!

Pozdrawiam. I nie zycze nikomu spotkania z bimba, a nawet przejazdzki nia !!
  
 
Pan z PZU spojrzał na malca i powiedział: KASACJA!!!

No to ładnie....miesiąc sobie pojeździłem...bo miesiąc go robiłem do stanu "dosyć dobrego"....

Ps.Link działa..... przynajmniej u mnie... odwołuję się na www a nie lokalnie więc nie wiem o co chodzi...