PKO BP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kupiliscie akcje?? U mnie w miescie kolejki juz sie ustawily w sobote na wieczor. I tak czekali do poniedzialku do rana . Fak jakies komitety kolejkowe zakladali jak za komunu Jak chcialem wejsc dzis do banku rano to prawie mnie pobili. Sukinkoty jedne no...
  
 
Ja nie kupiłam akcji..
A Ty tak bez kolejki , chciałes wejść hihi ....
U mnie w mieście tez kolejki były jak za starych czasów.
 
 
Ja stalem w kolejce, ale tylko 4 godz Akcje matka kupila. Fajnie mialem tylko tyle ze stalem przy malym oddziale w ktorym bylo 4 razy mniej ludzi niz przy glownym w opolu
  
 
Ja tam nie muszę....
  
 
Z tymi kolejkami to zwyczajnie PRL wrócił
  
 
wyobrażcie sobie co się działo w oddziale na rynku w Katowicach..... normalnie co godzine z nazwiska się wyczytywali już od piątku..... słyszałam, że spodziewają się 10% stopy zwrotu.... a wystarczy wpłacić kase na fundusz i po roku spokojnie 12% można zyskać.... tylko trzeba wiedzieć jaki fundusz oczywiście
  
 
Ale po tym jak na kacjach banku slaskiego bylo 600% przebicia to teraz sie nie ma co dziwic.
  
 
Moja starsza twiedzi że zysk może wynieść nawet 20% rocznie
  
 
4000 w pierwszym roku.... hmmm troche malo.
  
 
Ale to w pierwszym roku.... Są wahania po wprowadzeniu itd....
  
 
Sie zobaczy. Narazie to nawet nie wiadomo ile bedzie jedna akcja kosztowac.
  
 
między 18 a 24 złote.....
  
 
No takie sa spekulacje. To wszystko wyjdzie w praniu... narazie to sa spekulacje.
  
 
wg. maklerów o oddziale matki to 21 - 24
  
 
Kurde ale zdanie porzednie napisalem Miodek by sie usmial.
  
 
Żebyś ty przeczytał podręcznik Morawskiego do logiki prawniczej to byś się nie dziwił....
  
 
To gdybys ty czytal fizyke Resnicka i Holidaya to bys dopiero mial
  
 
Ja miałem w jednym zdaniu 7x słowo znaczenie.....
  
 
Tam sa po 20 razy takie slowa ktorych wogole nie rozumiem. Ogolnie to jest chyba w jakims innym jezyku pisana ksiazka
  
 
Tamata to też polish-pidżin