Konkretne wygluszenie auta .. need help

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pytanko do osob, ktore mialy juz sycznosc z tym tematem:
Musze wygluszyc auto (Monedo MKI w kombi)
W gre wchodza wszystkie drzwi i tylna klapa. Przednie drzwi musza byc wygluszone konkretnie - pod panel.
Ktory z materialow jest optymalnie dobry do "calkowitego" wygluszenia.
Wystarczy tasma dekarska czy raczej cos innego.
Wiem ze uzywa sie do tego specyfiku w sprayu o nazwie "noise killer".
Swego czasu widzialem tutaj na forum ciekawy opis takiego konkretnego wygluszenia bodajze w Yarisce. Niestety juz go chyba nie ma.
W kazdym badz razie bede wdzieczny za wszelkie info na ten temat.
  
 
Rodzaj wygłuszenia w dużej mierze uzalezniony jest od przeznaczonych finansów. Można wygłuszyć za 150-200zł i również za 1000-1500zł i więcej.
  
 
Cytat:
2004-10-13 20:11:21, Bolls_no1 pisze:
Rodzaj wygłuszenia w dużej mierze uzalezniony jest od przeznaczonych finansów. Można wygłuszyć za 150-200zł i również za 1000-1500zł i więcej.


Wiem, wiem. Ale 1500zl to troche przesada jak na normalny uzytek . Powiedzmy do 700 - 800 zl bedzie ok. Co w taki razie polecisz do tej kwoty?? Jak juz mowilem najwazniejsze sa przednie drzwi.
  
 
hmmm.... ja proponuje uzyc mat bitumicznych i do tego Noise killera... chyba 1 duza puszka by wystarczyła na przednie drzwi?
  
 
Cytat:
2004-10-14 14:17:19, Vyzn-R pisze:
hmmm.... ja proponuje uzyc mat bitumicznych i do tego Noise killera... chyba 1 duza puszka by wystarczyła na przednie drzwi?


Spoko ...
Wiesz moze gdzie mozna kupic maty i "killera" online ?? tzn. jakis dobry sklep z przesylka do domu ma sie rozumiec
  
 
Tu masz link na importera Dynamat (materiały tłumiące), znajdziesz tam listę dystrybutorów:
www.soniadraga.com.pl/ca/?ca=10
  
 
Cytat:
2004-10-14 18:48:24, Bolls_no1 pisze:
Tu masz link na importera Dynamat (materiały tłumiące), znajdziesz tam listę dystrybutorów: www.soniadraga.com.pl/ca/?ca=10


muchos grazias za linka dobry czlowieku.... skorzystam na pewno ...


pozdrawiam