Audibahn

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ktos cos wie? ma? interesuje mnie 8' glosnik.
pozdrawiam
  
 
ja wiem
  
 
ni ma jak nabijanie postow, pozdrawiam
  
 
Cytat:
ni ma jak nabijanie postow, pozdrawiam



ni ma jak rzeczowe pytanie, pozdrawiam
  
 
pytanie jak najbardzie rzeczowe, normalka ze kazdy ma swoje upodobania wiec nie pytam czy ladnei gra czy brzydko tylko ogolnie czy to gowno czy mozna sei zainteresowac, czy sa jakies problemy, ale widze ze tu sami zapatrzeni w siebie, jak zwykle zreszta w naszym kochanym kraju, jak nie zanajomy to debil i lac go trzeba
pozdrawiam polaczkow
  
 
Cytat:
pytanie jak najbardzie rzeczowe,



Myślisz że ta firma przez całą swoją historię wyprodukowała tylko jeden głosnik ???


Cytat:
normalka ze kazdy ma swoje upodobania wiec nie pytam czy ladnei gra czy brzydko tylko ogolnie czy to gowno czy mozna sei zainteresowac, czy sa jakies problemy, ale widze ze tu sami zapatrzeni w siebie, jak zwykle zreszta w naszym kochanym kraju, jak nie zanajomy to debil i lac go trzeba pozdrawiam polaczkow



Zachowaj trochę rozsądku w swoich wypowiedziach, nie będę się domyślał czy chodzi ci o 1 czy 20 głośników tej firmy, skoro sam nie chcesz o tym napisać. Jeżeli będziesz zadawal bardzo ogólnikowe pytania to nikt ci nie da konkretnej odpowiedzi.
  
 
Zadalem ogolne pytanie bo mal kto ma Audiobahna nie mowiac juz o konkretnym modelu AW831T,
Sprecyzuje swoje pytanie:
Czy ta seria Audiobahna jest warta swoich pieniedzy?
  
 
Cytat:
Czy ta seria Audiobahna jest warta swoich pieniedzy?



Myślę, że tak, głośnik znalazłem w cenach od 34-65$. To nie jest dużo a wygląda świetnie....
  
 
Cytat:
2004-10-15 09:23:55, Yezoo pisze:
Zadalem ogolne pytanie bo mal kto ma Audiobahna nie mowiac juz o konkretnym modelu AW831T, Sprecyzuje swoje pytanie: Czy ta seria Audiobahna jest warta swoich pieniedzy?


Jezeli chcesz nagłosnic okolice to jak najbardziej polecam bo głosniki tej firmy naprawde duzo potrafia przy czym wygladaja swietnie...
A pytanie w zadnym wypadku nie było rzeczowe... stad moja głupia odpowiedz


[ wiadomość edytowana przez: Vyzn-R dnia 2004-10-17 17:34:00 ]