Problem w samochodzie car-audio

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam problem ze swoim car-audio w samochodzie. Po pierwsze gdy mam włączony wzmacniacz który napędza skrzynie, przy zmianie utwory << lub >> ze skrzyni wydobywają sie jakies dziwne dudnienia o niskiej częstotliwości, drugi problem to taki ze gdy chce na wzmacniaczu ustawic wzmocnienie na 1/2 mocy to ze skrzyni wydobywa sie rytmiczne ( ok co 1s ) uderzenie nawet jesli nie leci muzyka, a gdy leci muzyka to te uderzenia są wplątane w lecącą muzyke??? a cos o sprzecie radio kenwood kdc7021 wzmacniacz cdi600w skrzynia jbl cb250e. prosze o pomoc
  
 
Wzmacniacz firmy CDI. Wydaje mi sie, że to wszystko wyjaśnia. A jeśli nie, to zobacz czy nie masz nigdzie na kablach spięcia.
  
 
A czy nie ma zakłoceń od silnika (alternatora) po zapaleniu, jeżeli tak to może być upalona masa czinczyw radiu.
Można na próbę podłaczyc mase czinczy z obudową radia jeżeli zakłócenia znikna to trzeba naprawić radio.
Podobne objawy też może dawać słabe zasilanie wzmacniacza.
  
 
witam mam ten sam problem z blaupunktem cassablanca CD51 próbowałem inne radio taki sam model i nie sprawiał żadnych problemów to samo radia firm pioneer JVC i clarion wiec oddałem go do elektronika moze dzisiaj w nocy będzie zrobione to napiszę co to było ale podobno jest spalony jakiś kondensator na filtzre przeciwzakłóceniowym