ALPINE "czy warto" ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zastanawiam sie nad kupnem głośników Alpain SPE-6902 6x9 150W RMS 30W czy RMS 30W to wystarczy pod radyjko ( jakiś tańszy pioneer )bez wzmacniacza co sądzicie o takich głośnikach w tej klasie cenowej ?? czy ALPINE=dobra jakość jest prawdziwe ????

[ wiadomość edytowana przez: skwara_27 dnia 2004-10-17 01:15:57 ]

[ wiadomość edytowana przez: skwara_27 dnia 2004-10-17 01:16:56 ]
  
 
w radiach samochodowych napewno, ale jezeli chodzi o glosniki to napewno uda sie znalesc lepsza alternatywe, chociaz glosniczki jako tako złe nie sa
  
 
ale w cenie 200 - 250zł chyba są ok z tego co czytałem na necie ludzie są zadowoleni jednak wydaje mi sie ze 30 RMS to nie zbyt mało ??? co jeśli kupił bym glosniki np.pionnera 70 RMS co to da ( nie bedą zniekształcać przy głosniejszym słuchaniu czy moze radyjko w tej chwili ma na to wpływ i nie daje rady moze ktoś mi to opisać jak to jest prosze o rade ,,pozdrawiam
  
 
Tutaj akurat największą role odgrywa radio. Dając głośniej jedyne co robisz, to dodajesz coraz więcej zniekształceń. Do czystego dźwięku przy głośnym słuchaniu potrzebny jeste niestety wzmacniacz, nawet przy tych głośnikach co mają 30 RMS.
  
 
Głośniki grają bdb, jestem zadowolony polecam alpine