ŻYCZENIA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W związku z urlopem składam wszystkim klubowiczom najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne.
Do zobaczyska i usłyszyska w nowym roku.
  
 
Pozdrawiam i życzę wesołych świąt i udanego wypoczynku
  
 
Dziękuję!
ja również życze wesolych świat, szczęśliwego Nowego Roku, oraz spelnienia wszystkich marzeń prawdziwego ładziarza, czyli:
-Zadowolenia z Twojego skorkiona))
-Udanej wyprawy na LADA BIG BALTIC)). mam nadzieje,że sie znowu razem wybierzemy i będzie nie gorzej niz na wegrzech wtym roku)))
Pozdrowienia dla całej rodzinki również od mojej zony
Paweł
 
 
Ja również się dołączam do życzeń: Wszystkiego najlepszego, zdrowych i wesołych świąt i oczywiście udanego szampańskiego sylwestra.
Ps. pozdrawiam wszystkich Ładomaniaków.
Michał.
  
 
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2003 życzę w imieniu FSOAK wszystkim klubowiczom Lada Klub Polska
  
 
Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku spełnienia wszystkich marzeń życzę ja wraz z moją Lepszą Połową.

  
 
Z tego miejsca, korzystając z okazji, biorąc pod uwagę okoliczność zbliżających się Świąt, mając okazję wystukiwania publicznego przed tak Szacownym Gremium, nie mogąc sobie odmówic tej przyjemności, itepe... znaczy się:

ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT A TAKŻE BOGATEGO GWIAZDORA/MIKOŁAJA (no tego nie-krasnala w czerwonej czapeczce)!!!

życzę Wam też ja,
Mariusznia
  
 
...oczywiście te życzenia są też dla mojego ulubionego Demonaaa oraz FSO AK (to jakaś frakcja Armii Krajowej chyba, czy coś, ale są to Fajne Chłopaki...).
One - te życzenia - są w sumie też noworoczne trochę!
Aha, ach - (kurczę... dlaczego "aha" pisze się przez samoha, a "ach" przez cecha, choć są tak podobne... chyba -> Miły -> spytaj się przy okazji Mamy, Która Wszystko Wie) -> osobne - takie spec-, spec-, specjalne - życzenia dla Anetty, Co Się Mało Angażuje (żeby po Świętach i w Nowym Roku miała więcej sił i chęci do pisania -> Twoje posty są rozczytywane, nie zmarnuj tego !).
No i oczywiście Lewy -> życzę Tobie, abyś z równą zręcznością skręcał w prawo i, aby dobry duszek pilnujący Twojej Ładdy miał baczenia też na Ciebie. Góralku -> żeby koło Twojego domu wyrosła ładna góra (taka z drzewami, ptakami, kozicami górskimi, strumieniami, ale też i ze skocznią narciarską dla Małysza, etcetera). Kacperku -> żeby udało się Tobie skonstruować takie mocowanie kołą z tyłu, żeby wszyscy użytkownicy Niwww zapragnęli kupować je tylko u Ciebie i żebyś to opatentował, i żebyś uruchomił produkcję tego, i żebyś potem musiał użyć prąddu do suszenia siana (tego pieniężnego). Bastku -> SuperFury z logo Łady z turbodopalaczem. Konrad -> SuperSerwera. Miły-> SuperRowera (czy -u, ale tak fajnie się rymnęło). I Wszystkim -> Wszystkiego NAJ- w ilości niereglamentowanej
  
 
Tak, no i oczywiście bardzo ossobne życzenia dla:

Pana Prezesa,
i Pana Inżyniera,

(takie tam włazitentego z mojej stronki ; wiecie, różnie to bywa i lepiej miec dobre układy z takimi sferami ).
  
 
Dziekuję za szczgólnie "uwypuklone" zyczenia
Ja równiez zycze Ci wszystkiego najlepszego z okazji swiąt i na cały 2003 rok.Życzę Ci również, abyś miał równie dobry humor jak w tym roku.Aby Twoja ŁADna nie brudziła sie , ąle jednak zebyś miał trochę czasu na to żeby ją czasem "przedmuchać"na swieżym powietrzu i któregos pięknego dnia zajechał nią na zlocik albo spocik bo wszyscy czakaja już na to z niecierpliwością .
Pozdrawim
Paweł
 
 
Wszystkim Miłośnikom Ład i Klubowiczom życzę zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt.
Oby rok 2003 okazał się lepszym, paliwa były tańsze i bez przedrostka "bio"! Drogi równe, a ulice bez korków. Zawsze niech świeci Wam słońce /byle nie w oczy/ i zielone światło na skrzyżowaniach. I życzę Wam częstych wizyt u Waszych mechaników. Niech sobie popatrzą, i posłuchają przy kawie /na którą Was zaproszą/ jak wspaniale spisują się Wasze Ładzianki.
Pozdrawiam
  
 
Życzę wam spokojnych świąt, bogatego Mikołaja i szampańskiej zabawy noworocznej
  
 
No i korzystajac z okazji skladam wam rozwniez Zyczenia Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!!! Kto wie, może pod drzewkiem znajdziecie coś związanego z waszym/naszym ukochanym autkiem

PS. Dzisiaj zrobilem dobry uczynek - podholowałem Forda Scorpio na stacje benzynowa, bo koles jechal na gazie i mu sie skonczy, a ze myslal, ze ma jeszcze jakas etylinke w baczku i sie zawiodl. Pracuje na dobry wizerunek klubu))
  
 
Hmm,ja rowniez sie oczywiscie dolaczam do zyczen,ale poniewaz wszystko juz powiedzieliscie,nie powiem nic nowego,oprocz WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO
  
 




  
 
Więc i ja sie dołączam do życzeń,w sumie wszystko już zostało napisane,ale Wesołych Świąt !!!
Pzdr Grzesiek
  
 
Swiateczne zyczenia dla wszystkich sympatykow Lad (i nie tylko). Aby drogi byly rowne, szerokie i bez winiet, blotka glebokie (to dla tych co czasami lubia wtopic swoje autko), paliwa czyste i bez akcyzy. Ech, pomarzyc....
  
 
Tez wam zycze Wesolych Swiat smacznego platka i karpia.Niech sie spelnia wasze tuningowe marzenia ŁAD.
  
 
Niestety Kacperkowi padł komputerek i w związku z powyższym w Jego imieniu życzę Wam wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia i zdrowia i pieniędzy i zero napraw i tyle wyjazdów co powrotów i wszystkiego co naj....


niestey z racji awarii Kacpra zobaczymy chyba dopiero w przyszłym roku.

Łada jest najlepsza

[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2002-12-23 19:23:03 ]
  
 
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia
życzę wszystkim by - "najgorsze chwile przyszłego roku były tymi najlepszymi z tego roku".

Szczęśliwych Świąt oraz HUCZNEGO! Sylwestra


Ps. Może nawet prezenty się znajdą pod choinką? - a byliście grzeczni?!? )))))