Nowe dzielo BTT

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No wiec tak sobie dzis pewien bizon siedzial w domu i stwierdzil ze cos mu brakuje... Brakuje mu iskier i smaru czyli pracy przy aucie... No wiec patrzy mlody bizon na auto i hmmm....




hmmm z boku niby tez tak samo seryjnie jakos zaa seryjnie... wszedzie tylko seria i seria...



No to Bizon wpadl w depresje... jedynym lekiem byl towarzysz Strong... a raczej caly batalion ..... No i juz poczela sie rodzic wizja w oczach mlodego i juz nie tak trzezwego Bizona



jasnosc widze... no wyglada juz lepiej pokrowce z Castoramy wygladaja calkiem calkiem




Ehh no lepiej... I Tym milym akcentem Bizon poszedl do lasu i zakonczyl kolejny dzien pelen przerobek swojego malenstwa...

  
 
hehe Bizonowskie siedzisko
  
 
nio do ukończenia konceptu rajdowego już blisko...jeszcze klatka i będzie git... ale fotelik superowy... i ten napis...ach... coś pięknego
  
 
Nie pogadasz ... takie kubelki to esh ...
  
 
Co sie nie podoba
  
 
Kubeł jak sie patrzy,wyglada swietnie...brakuje jeszcze drugiego do pary ale jest na prawde dobrze.Lepiej powiedz jakie sa wrazenia z jazdy tz.
-czy wygodny
-jak trzyma
-itp.
Respect for Bizon sqad
  
 
... niop ... ciałkiem ciałkiem ........
  
 
Budyn hehe w zakretach bosko z szelkami... na miescie po dziurach z zawiecha to masakra ale przeciez to jest piekne
  
 
Ale pifo znajome......
  
 

superanckie

PS Jakie jest (jeśli istnieje) w końcu oficjalne logo BTT ? Myślałem, że takie czerwone z poziomych jakie ma Micab ma drzwiach, a tu widzę białe literki... pewna niekonsekwencja w kreowaniu Bizon's Image
  
 
Bakster wiem ze to jest piekne ale mnie od tego juz kregosłup boli wiec po drobnych konsultacjach z Vincem chyba sie wymieniamy,pod warunkiem ze na jego felgach bedzie sie jezdzic lepiej bo ja sie juz poddaje.Chyba ze przez zime Marek Pol ostro zadziała
  
 
Budyn wyjmnij all wygluszenia tylnia kanape i wszystkie duperele... i zobaczysz jak to jest hehe nie no spoko z tego co pamietam jak u Vinca siedzialem to wygodnie sie siedzi
Gerusik Logo BTT to narazie tajemnica... jutro jest oficjalne otwarcie BTT Garage
  
 
Wygłuszen nie musze wyjmowac bo powyrzej 120 km/h przyjemny wietrzyk oplata moje ciało mimo ze dach nadal zamkniety-uroki cabrio
  
 
co to jest t o BTT na allegro chyba tesh to wystepuje czesto??

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
na allegro to chyba widziałeś BCM?? a BTT to skrót od Bizon Tuning Team czyli fajna grupa, fajnych kolegów, którzy mają fajne hobby... TUNING
  
 
i.... Fajne fury
  
 
Cytat:
2004-10-22 21:35:45, ZieleTDH pisze:
co to jest t o BTT na allegro chyba tesh to wystepuje czesto??




dobre, naprawdę dobre....
  
 
a no wlasnie BCM. hehe dobre dobre ehhe

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
Cytat:
2004-10-23 16:09:52, ZieleTDH pisze:
a no wlasnie BCM. hehe dobre dobre ehhe


Bez Ceny Minimalnej dokładnie..
  
 
Cytat:
2004-10-23 20:48:58, ginel pisze:
Bez Ceny Minimalnej dokładnie..


bez kitu nie wiedzialem ze to ma takie znaczenie hehe

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM