Rockford Fosgate - dobry zestaw??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, pytanie dotyczy głosnikow Rockford Fosgate FNP2614. Juz mialem je kupic, ale cos niejestem przekonany. Czy ktos moze zna te glosniki? Moge je miec za 300zł, oczywiscie nowe, cena w Polsce u przedstawiciela to 850zł! Ale czy warto wydac nawet te 300 czy raczej szukac czegos innego? Dodatkowo subwoofery beda w badazniku. Chce zakupic dobry zestaw i sie zastanawiam ??
A jezeli ktos by mi polecal jakąs inna firme to najlepiej zeby bylo to cos zza oceanu, a nie europejskiego. Moze cos z tych firm : Kicker, MTX, MB QUART, ALPINE, AUDIOBAHN, CLARION, INFINITY, JL AUDIO.
  
 
Z tych wszystkich firm, co wymieniłeś wszystkie są bardzo dobre. Te Rockford'y również. Ale jeśli miałbym z tego zestawu coś wybierać, to kupiłbym MB QUART'y, tylko nie sądze, żebyś za 300 zł je połapał
  
 
Nie zastanawiaj sie tylko kupuj RF gwarantuje ze nie bedziesz zalowal.
  
 
Cytat:
2004-10-21 10:29:25, Bzysiek pisze:
Z tych wszystkich firm, co wymieniłeś wszystkie są bardzo dobre. Te Rockford'y również. Ale jeśli miałbym z tego zestawu coś wybierać, to kupiłbym MB QUART'y, tylko nie sądze, żebyś za 300 zł je połapał



- no powiedzmy ze cos takiego moge kupic:
MB Quart w zestawie, 16 cm midibas, neodymowy tweeter- czy cos takiego, no i zwrotnice... 50 RMS. No i powiedzmy ze faktycznie za 300 zł.
Ale czy takie glosniki sa odpowiednie do takiej muzyki, techno, rap, jakies czarne rytmy, ogolnie mocne udezenia? Boje sie ze one sie rozpadną ! Moze te głosniki sa dla ludzi którzy sluchaja skrzypek i "fortepianina" - bez obrazy!

... o znalazłem je .... to takie same jak te MB Quart



Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Obibook dnia 2004-10-22 03:01:56 ]
  
 
Wierz mi, że te MB Quart'y Ci na pewno nie wysiądą przy jakiejkolwiek muzyce