Zlocik na Śląsku czas zakończyć sezon.!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam tak śledze i śledze wątki ale kurde coś strasznie ucichło nikt niechce się spotkać.?????? nikt nic nieorganizuje co z wami ...


RUSZYC DUPY.!!!!!!!!!!
Zima idzie wielkimi krokami trza by zakończyć sezon jakimś małym spotem Śląskim.!! co prawda ja już nie z pod znaku liścia a raczje olimpiady ale cotam zżyłem sie z wami pewnie że przyjade chyba że mnie przegnacie...

No wiec tak ...

Może zrobimy mega błyskawiczny zlot śląski...!!!!!!!

Data 24-10-2004
Miejsce Parking za lotniskiem (standardowo)
Godzna może 14:00
  
 
Pomysł Adama uważam za DeBeściarski....trzeba odświeżyć pamięć bo już cała pora roku przeleciała od ostatniego knkret spotkania !
Więc:

Tylko BAAAARDZO proszę PO POŁUDNIU !!....boooo...przed godz. 14.00 raczej nie będę mógł dojechać
  
 
Jejku jejku, bardzo bym chciała wreszcie na zlocik trafić,ale przednia szyba mojego Esperaczka.....I tak ryzykuję jeżdżąc do Mysłowic do szkoły, nie chciałabym żeby mi zabrali dowodzik, a szybkę ze względu na koszty będę miała dopiero w listopadzie Może kiedyś będzie mi dane na zlot trafić
  
 
A co twojej szybie przeszkadza przyjechac na zlocik.?????

pojedziesz powoli i bedzie gites.!
  
 
Moja szyba "posiada" dość pokaźnego pajączka-mi to nie przeszkadza,ale Panom w mundurkach tak
  
 
i co tylko tyle.?????

przeciez to sie klei za 50zł i po problemie

sam kleiłem w espero i w poldku 50zł i 20 minut czasu.!

po drugie policjanci przeciez niestoją i nieczają sie specjalnie na ciebie... myslałem że może niemasz szyby i dlatego się czaisz a ty masz jakiegoś tylko małego karalucha...
  
 
Właśnie że już nie skleją, bo jest za duży .Powiedzieli mi że jeśli ma długość 2,3 cm to ok,ale on ma około 10 cm!! Może i się nie czają,ale jakby mnie zatrzymali do kontroli to po dowodzie,a mam zamiar jeszcze do listopada pojeździć. Hmm jakby był jakiś dojazd dziurami to może,ale nie znam takiej trasy
  
 
oo kurde to z czego ty to masz koło z ciężarówki ci wpadlo na szybe.?? albo zaliczyłaś lawine w górach.????
  
 
Nie mam pojęcia.Pojechałam w lubelskie pociągiem,autko zostało pod blokiem,i pewnego ranka tata mi zadzwonił, że mam taką szybkę.Ktoś to ładnie ujął -Esperak się pogniewał że pojechałam pociągiem, a jego zostawiłam Tak poważnie to przypuszczam,że ktoś specjalnie trzasnął,ale to tylko przypuszczenia.AC pokryje,ale na drugi rok kilkaset złotych więcej składka Nie wiem po co płacę to AC skoro i tak będę musiała więcej zapłacić na przyszły rok-beznadzieja
  
 
Basiu!
Ja też mam szubke do wymiany. Duuuuża rysa.
Pytałem o cenę w firmie EUROGLAS, bodaj z Krakowa, chcą za szybkę z przyciemnionym paskiem w górze 350zeta + montarz 100.
Więc jeśli masz straciś jak piszesz kilkaset złotch na składce AC to nie wiem czy się opłaca.
  
 
Cytat:
Pytałem o cenę w firmie EUROGLAS, bodaj z Krakowa, chcą za szybkę z przyciemnionym paskiem w górze 350zeta + montarz 100.


Ja dzwoniłam po wielu firmach i w Chorzowie chcą 300zł z przyciemnionym paskiem,ale jest to cena już z montażem,więc w porównaniu z innymi firmami mają rozsądną cenę.W innych ceny kształtują się w okolicach 320-370 zł (też cena z montażem)
Nie wiem skąd w postach tak wysokie ceny za szybki(nie mówię o oryginalnych)

  
 
Cytat:
2004-10-22 15:05:08, basis pisze:
Ja dzwoniłam po wielu firmach i w Chorzowie chcą 300zł z przyciemnionym paskiem,ale jest to cena już z montażem,więc w porównaniu z innymi firmami mają rozsądną cenę.


To czemu jeszcze nie zmieniłaś? Nie robią tego od ręki?
No i dlaczego składki wzrosną ci o kilka stówek?
  
 
Cytat:
To czemu jeszcze nie zmieniłaś?


Problem natury przyziemnej:brak środków finansowych,niestety jestem studentką a to w październiku kosztuje
  
 
Aha a co do składek,obecnie mam 40% zniżki,i gdyby AC pokryło koszty tracę 20%,a co za tym idzie większa składka w przyszłym roku
  
 
Pieknie !!! tylko dlaczego tak wczesnie !!!

Raffsa
  
 
Bede na 80% bo jeszcze nie wiem jak mi jutro wyjdzie przegląd zimowy trucka... na zlocie pojawie sie moim FSO bo esperak wyjezdza na wies a poldek dostał niezły wycisk przez ostatni tydzien i troche sie sypie.. ale mam zamiar BYC!!!
  
 
Cytat:
2004-10-22 17:26:10, raffsa pisze:
Pieknie !!! tylko dlaczego tak wczesnie !!! Raffsa


ja wcześnie???...chodzi o datę czy godzinę ...no bo czy padła gdzieś już konkret godzina ???...Rafałku!...jeśłi o mię chodzi to tylko prosiłem coby NIE wcześniej niźli o 14.00...więc niech ktoś krzyknie o której to ma być ?
  
 
Hej Ślunzuki, a coś ci wy tacy samolubni? Hęęęę??!!!!! A możeby tak zlot międzywojewódzki poczynić, by sezon letni zakończyć. Małopolska by się podłączyła, ale 24 to nieco za wcześniej.
  
 
Cytat:
2004-10-22 23:37:04, Kiniusia pisze:
Hej Ślunzuki, a coś ci wy tacy samolubni? Hęęęę??!!!!! A możeby tak zlot międzywojewódzki poczynić, by sezon letni zakończyć. Małopolska by się podłączyła, ale 24 to nieco za wcześniej.


hmmm....może faktycznie...???
  
 
Z pewnościa byłoby to sympatyczne