Amatorskie wyscigi PZM

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej

Czy ktos z klubowiczow bral kiedys udzial w wyscigach organizowanych pzez jakies Regionalne Atomobilkluby ? Nie chodzi mi tu o KJS lub rallycross a takie bardziej pokojowe Turystyczne i nawigacyjne .
Mam pare pytan co do takich rajdow i pragnolbym zadac pare pytan

GG# 444179
Lub na priv
  
 
Ja nie bralem udzialu, ale jest to jedno z moich postanowien na nowy rok

Wyglada to mniej wiecej tak: dostajesz mape z trasa i masz na czas dojezdzac w okreslone miejsca (w ruchu ulicznym, tzn zgodnie z przepisami!!). Poza tym sa tez proby sprawnosciowe (takie male KJSy). Za spoznienia sa jakies punkty karne, za czas na kreciolkach tez sa jakies punkty, potem to sumuja i jest zwyciezca...

Mniej wiecej tak to wyglada!!
  
 
w KJS-ach to startuje ale w takim czyms jeszcze nie. Ale w tym roku sie postaram. Moze byc fajna zabawa no nie??
  
 
te mapki nie sa takie proste bo jak ogladalem ITINERERA to glowa mi sie zakrecila
Orientujesz sie gdzie i kiedy beda najblizsze wyscigi ?


Ja tez o tym mysle i narazie oczywiscie duzy fiacior lub polonezik ale na kiedys mamy zamiar juz cos uszykowac bardziej na KJSy ale to juz plany przyszlosciowe i zalezyne od funduszy narazie sa 3 samochody na oku 125,polonez i gofik I lub II ( fudusze i chec do jazdy do przodu przemawiaja za fiaciorem
  
 
Mnie sie wydaje ze Poldi z silnikiem 2.0 bedzie najlepszy do tego typu spraw. ale te dwa modele ktore wymieniles tez sa godne uwagi. Ale chyba nie golf II. Jest za ciezki w porownaniu z 1. Jedynka GTi ma cos kolo 115 km i mala wage. Naprawde to ladnie smiga....
  
 
zadzwon do jakiegos automobilklubu, np do Polskiego
  
 
Golf I i z tym magicznm silniczkiem to sa niestety duze koszty
A jak wiadomo wszystk oze swojej kieszeni Nadal najbardziej mysle o duzym fiacie czesci full budowa gaznikowca niezbyt skomplikowana i KOSZTY to jest plus najwiekszy . A naprawde jestem pod wrazeniem jak CHCE jezdzic fiacior do przodu w porownaniu z polonezaem z tym samym silniczniem . A jak wyrzucimy kanapy wsio z bagaznika i tapicerke i poprawimy wydech i dolot to chyba bedzie mozna zaczac startowac ...chodz w kazdym razie probowac swych sil

Ale jak narazie beda to nawigacyjne i turystyczne rajdy ze wzgledu na seryjne pojazdy
  
 
Ja tez bardzo chetnie bym sie przejechal na taki rajd oczywiscie "for fun" ;p
  
 
Ja to mam ochote na Zubry w przyszłym roku....Może sie uda przygotować samarke...
Paweł
 
 
cztery lapy ?
  
 
Cytat:
2002-12-22 20:32:25, KiLeR pisze:
Ja nie bralem udzialu, ale jest to jedno z moich postanowien na nowy rok



Kiler jak tylko bedziesz miał startować to daj cynk to b. chętnie pokibicuję ci. Tylko nie zapomnij !