A ja ma Seata Fure tak samo wygląda i te same części=]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam Seata Fure chba jedynego w polsce więc jestem cikawy czy ma ktoś jeszcze?? Identyko co Fiat 127 ten z chyba 1984r.
  
 
no to poka zdjatka bom ciekawy jestem
  
 
Ja też ja też pokaż zdjątka bo ciekawi jesteśmy
Generalnie właśnie fiaty w hiszpanii były robione jako seaty, więc różnią sie niewieloma szczegółami.
W polsce to jednak rzadkośc.
Najlepszym przykładem na to jak podobne były seaciki do fiatów jest Seat 1430, który jest hybrydą 125p i 125 włoskiego + coś od siebie
  
 
No no wiem że seat fura to jest pawie identyczny do fiata 127, i na wielkopolske mam napewno jedyny takie coś bo w programie w użędzie komunikacji nie było do niedawna wpisanego takiego samochodu jak fura. A tak w ogule to seat produkował także fiaty 127=]
  
 
Napiszcie czy weszło mi to zdjęcie bo jestem nowy i jeszcze się ucze, jak tak to dam więcej zdjątek=]
  
 
Aha zapomniałem....Witamy w nasym gronie Muerto
A zdjątka nie widać...
  
 
Ae już to opanowałem=] Trzeba kliknąć tam przy nicku na Seat FURA GL
  
 
Witam Witam
wreszcie ktoś swój bo z wielkopolski ja też jestem z wlkp
dokładnie skąd jesteś


pozdro Piotrek
  
 
Cześć w sumie to jest napisane ale napisze, jestem z Rokietnicy - koło kikrza, 20 km od poznania. W sumie to jestem bardziej z Poznania bo tam moeszkałem większość życia i tam chodze do budy=]
  
 
ja z Krotoszyna

moze wpadniesz seatem ?
  
 
Pomyślimy=] A ktury krotoszyn bo mi na www.pilot.pl wyświetliło 3 miejscowości.
  
 
w nawiązaniu to seat fura jest taki sam, identyczny jak fiat 127 i widziałem takiego seata w Warszawie na ul. Międzynarodowej. A nawiasem mówiąc to na kupowanych częściach do 127 jest podany seat fura. ten seat to jest koloru niebieski taki ciemny.
 
 
ten koło koło jarocina jakies 25km od jarocina
  
 
Koloru jest czerwonego ale przemalowuje i na dole jest teraz granatowy a u gury będzie boska maluchowa czerwień=]