Jakies dobre radyjko z mp3 uzywane do 600zł

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szukam jakiegos dobrego używanego radyjka z mp3 do 600zł. Najlepiej z jakąś dobrą regulacją subwoofera.Myślałem o jakimś SONY np r3300.Co myślicie o tym radyjku??A może polecicie jakieś inne??
  
 
Daj sobie spokój z Sonym.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=33105550
  
 
Dolozylbym te "kilka" zloty i kupil takiego pioneera bez gadania.
  
 
chodzi mi o rzeczowe wyjaśnienie tematu. Dlaczego akurat pioneer a nie sony co ma ten czego tamten nie ma.
  
 
Pioneer ma: korektor graficzny, filtry, możliwość mostkowania...
Sony ma: ...
  
 
Patrząc na dane producenta Sony radio r3300 posiada equalizer(korektor grafuczny) EQ3.
Ma też regulację głośniości subwoofera
  
 
Miałem kiedyś Pioneer'a, po kradzieży kupiłem Sony. Teraz znowu zmieniam na Pionka. Ma On lepsze możliwości korekcji dzwięku, gdyż ma już "wbudowane" filtry i zwrotnice. Poza tym na Sony narzekam na dziurach, przeskauje mi, a z Pionkiem nie było takich sytuacji.
  
 
Polecam ten model - gra u mnie i jestem zadowolony. Ma przyzwoity korektor i regulację subwoofera.
  
 
Pionner ma lepszej jakosci dzwiek niz sony Przyjemniejszy duzo... i chyba to jest najwazniejsze.
  
 
ja mam pytanie do PN - chodzi o sony czy pioneer??
  
 
Ogolnie ten model Sony co podales nie jest moze za dobry ale i tak wzial bym Sony bez wachania.
Mialem juz pare radyjek i zawsze wracalem do Sony. Moze to przez to ze mimo tego ze Pionki maja ten korektor graficzny ich dzwiek jet taki sztuczny jest bass sopran ale czegos jednak tu brakuje.
Sony ma bardziej naturalne i milsza do sluchania barwe dzwieku.
  
 
Tu sie akurat nie zgodze. Bass, sopran jest jaknajbardziej naturalny, jego korekcja. Sztuczne, to jest podbicie basów w soniawkach.
  
 
więc i tak nie wiem co wybrać !?
  
 
Ja bym Ci polecał radyjko JVC, np. model z poprzedniego roku Kd-SC 900r lub aktualny KD-G401 np. na tej aukcji nówka, taniej niż w sklepie bo ono stoi aktualnie 800zł http://www.allegro.pl/show_item.php?item=33447463
Na pewno będziesz zadowolny. W tym przedziale cenowym wszystkie radyjka grają podobnie więc ważniejsze niż firma radyjka jaką wybierzesz są odpowiednie głośniki jakie dokupisz. Więc wybierz radyjko które Ci się podoba i dobierz głośniki o możliwie najlepszym dzwięku jak na twoją kieszeń i to wszystko.