ZLOT !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ludzie z Krk i okolic, a także z dalszych regionów naszego pięknego kraju oraz ludzie spoza granic!!!
Co wy na to żeby zorganizować jakiś miły zlocik na naszej uroczej krakowskiej zajezdni???
Kto chętny proszę pisać... Date ustalimy wspólnie jak już ktoś coś odpowie gdzieś
Pozdrawiam
  
 
ja ja ja jestem z Gliwic jak trzeba to dojade
  
 
No jak przyjedziesz to siudemeczka przez jakiś czas będzie koło swojego dawnego domq
To czekamy na następnych chętnych
Pzdr
  
 
JA też się pisze. Ale wolał bym gdzieś w środku polski. Żeby było sprawiedliwie=]
  
 
Hmm...niestety życie jest okrutne
Nie da się tak zrobić, zeby wszystkim było dobrze
Pierwszy zlocik proponuję w Kraku.
Następne jeśli ten jakoś pójdzie będzie można zorganizować gdzie indziej, żeby było bardziej "sprawiedliwie:
Pozdrawiam
  
 
W sumie to moge jechać - nigdy nie byłem
  
 
Zapraszamy zapraszamy
  
 
dolaczam sie...
  
 
chetnie sie wybiore ale 28 moje Mk1 wjezdza do blacharza zalezy jaka data i ile bedzie stac
  
 
Witam! Ja bardzo chętnie na Kraków zrobie nalot razem z naszym moderatorem. Może jeszcze kogoś zwerbujemy? Ja się piszę. Poizdro dla zlotowiczów z Soliny.
 
 
Witam! Ja bardzo chętnie na Kraków zrobie nalot razem z naszym moderatorem. Może jeszcze kogoś zwerbujemy? Ja się piszę. Poizdro dla zlotowiczów z Soliny.
 
 
Witam! Ja bardzo chętnie na Kraków zrobie nalot razem z naszym moderatorem. Może jeszcze kogoś zwerbujemy? Ja się piszę. Poizdro dla zlotowiczów z Soliny.
 
 
wiecej razy nie dalo sie powtozyc odpowiedzi ?? ...
ja niestety nie dojade do kraka mam spory kawalek

POZDRAWIAM
  
 
Hmm...A kimże jesteś anonimie??? Ujawnij swoje oblicze
I swojego moderatora
Pozdrawiam
  
 
ja też sie pisze,,,kiedy to ma być????
  
 
Słuchajcie ludziska....3eba ustalić datę...
Jakie terminy wam pasują, bo mnie jest whatever
Każdy mi pasuje
No z wyjątkiem 6 listopada Czekam na propozycje terminu
  
 
mi kazda niedziela niestety w sobotu ucze sie
  
 
każdi piątek sobot ,niedziela,tylko ustalcie godzine
  
 
proponuje spotkać sie w sobotke 5 listopada na krakowskich czyżynach,co wy na to?zgłaszajcie sie,,pozdro
  
 
proponuje spotkać sie w sobotke 5 listopada na krakowskich czyżynach,co wy na to?zgłaszajcie sie,,pozdro