LADA 2151

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco














co o tym sądzicie ?
niestety pewnie znowu wejdzie do produkcji jak się trendy pozmieniają
ale na dziś dzień Łada pierwszy raz od dłuższego czasu chyba wypusciła samochód zgodny z panujacą modą
Pozdrawiam
  
 
Mnie sie ta łada podoba. Tylko pewnie tak jak napisla Konrad wejdzie do sprzedaży za jakieś dwa trzy lata...No isilniki beda pewnie juz OPLOWSKIE , bo GM duz tam juz namacił. Koniec tanich ład jest juz bliski...
Szkoda. Na szczęscie klasyki i samary pociagna jeszcze pewnie ze dwadziescia latek
 
 
A jak sie wam podoba nowa NIVA? Według mnie nawiazuje stylistycznie do poprzedniczki. Ale nie podoba mi sie ten napis na pokrywie kola zapasowego - CHEVROLET Za to ta Lada jest naprawde ŁADnA. Światła modne. Duzo blachy. W koncu nowoczesny samochod, ktory zawita na drogi w 2010 roku
  
 
Rosja to rak duzy rynek,ze na pewno wejdą tam na stałe wileki koncerny, tak jak zaczyna to robic z ładą GM. Mysle jednak ,że w przeciwenstwie do naszego FSO tak sie to u nich nie skonczy jak u nas. Raczej beda robić dużo dobrych (licencyjnych)samochodów.
 
 
tak naprawdę to podobno w....... 2006
  
 
Na tej stronce jest wiecej fotek Lady2151.Rosjanie mowia o niej Nowa Klasyka(klasyką nazywają wszystkie tylnonapędowe Łady),albo Eurokopiejka(kopiejką nazywali Lady 2101-02)


Wiecej fotek 2151

[ wiadomość edytowana przez: Andrzej_Zamosc dnia 2002-12-23 01:11:50 ]
  
 
Witam,jak zobaczyłem przód auta,odrazu przyszła mi na myśl nowa fiesta,ogólnie są to bardzo podobne auta.Z profilu też może być,tylko od tylnych drzwi już coś zaczęło się "psuć",wygląda tak jak stilo 5 drzwiowe,które mi się wogóle z profilu nie podoba.Znająć Rosjan ciężko będzie wprowadzić to do produkcji.
Pzdr Grzesiek
  
 
Mnie to bardziej przypomina Skode. Tak z boku to zupełnie jak Fabia. Może się myle, zobaczcie dokładnie sami.
  
 
heh,ja nadal obstaje za stilo 5 drzwiowym,ta 3 szyba jest w ładzie większa niż w fiacie,ale pochylenie tylnego słupka jest dokładnie jak w stilo,fabia ma bardziej zaokrągloną górną część klapy bagażnika.
  
 
z przodu rzeczywiście przypomina fieste ale z tym podobieństwem do Stilo to przesadzacie...
Najbardziej podobna do stilo jest chyba... kolorem bo stilo występuje też w takim najczęściej. Pochylenie tylnej części nadwozia moim zdaniem bardzo przypomina Ładę 2102/2104 -porównajcie sobie ! - i pewnie dlatego ochszczono ją "nowym klasykiem"

Pozdrawiam
  
 
niestety obecne auta robią się do siebie bardzo podobne, a poniewasz najważniejszym rynkiem jest niemiecki, w3szystko upodabnia się do pojazdów fokuso zbliżonych (bo to ford fokus jest protoplastą obecnych trendów). nawet japończyki (toyota, honda czy nissan) upodobniły się do tego plebsowego szithu, zatracając własną tożsamość i harakter...
  
 
Wg mnie jest to mieszanka kilku pojazdów w jednym. Z przodu - reflektory jak nowy opel Vectra. Z boku - myślę tak jak Grzesiek, czyli że podobna do Stilo. A z tyłu przypomina mi 2104, czyli starą Klassikę kombi. Zresztą kiedyś Andrzej na czacie klubowym mi mówił o tym modelu, od razu pomyślałem: z tyłu to mi wygląda jak następca "czwórki".
I muszę Wam jeszcze powiedzieć, że z nowych żigulaków oprócz kombiaka jest jeszcze sedan: 3116. Moim zdaniem podobny do nubiry II (w wersji sedan oczywiście) lub do cytryny C5. Zobaczcie sami
Co do nowej niwy - wreszcie jest osoba (Leszek) która zgadza się ze mną i też ma pozytywną opinię o 2123. Ja też uważam, że gupio się stało, że na osłonie koła zapasowego jest napis "Chevrolet" a nie "Lada"
Ps. Więcej zdjęć lady 2151 znajdziecie tu: http://members.lycos.co.uk/meganime/lada/zhiguli-vaz2151
Zdjęcia lady 3116 znajdziecie tu:
http://members.lycos.co.uk/meganime/lada/zhiguli-vaz3116.htm

[ wiadomość edytowana przez: mily_byd dnia 2002-12-28 13:59:50 ]
  
 
Ciekawy jestem jaka będzie cena tego cacka.
  
 
Ta ladzianka tak z tylu to przypomina bardzo Fiata Stilo, a z przodu to taki Ford Fusion (takie sa pierwsze skojarzenia moje i mojego brejdaka)
  
 
Pewnie Chevroleta znowu z tego zrobią i cena pójdzie do góry
  
 
Jak cena nie będzie przekraczać 40 tys. to chętni mogą się znlaźć. Jeszcze zależy co takie cudeńko ma w środku!!!
  
 
niestety wątpie czy będzie się dobrze sprzedawać w naszym kraju
w Polsce ludzie nie mają do Ład zaufania niestety, a poza tym dużo gorzej się Łada kojarzy niz np takie Punto
myslę że jest to kwestia uprzedzenia i śmiania się z tego co "ruskie"
chociaż kto jak kto ale my Polacy śmiać się nie powinniśmy
  
 
A co myślicie o 3116?
Co do 2151, to udało mi się wyszukać, że będzie miała silnik 1,7.
  
 
No chyba nie od siódemki. Może GMC.
  
 
Tak jest - ruscy będą juz wkładac silniki Opla