Radio cd z mp3 ( jakie )

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
do 600zł

zastanawiam sie nad tymi :
SONY CDX-R3300
JVC KD-G401
PIONEER DEH-P3600MP
zakupu chce dokonac w stuczniu
wiec pewnie do tej pory stanieja

nie znam sie za bardzo na tym i prosze o rade
a moze blaupunkt lub jeszcze jaka inna firma ?
zalezy mi na mozliwosci sterowania subem
i jak najdluzszej gwarancji ( jvc nie daje przypadkiem 3 lat ? )
  
 
Wybór jest prosty PIONEER DEH-P3600MP
  
 
Zdecydowanie odradzam sony ma dosc charakterystyczne brzmienie... Ostro zarysowane wysokie i taki suchy bas... Jakos mi brzmienie sony nie przypadło do gustu... Pionier chyba byłby najlepszym wyjsciem
  
 
A ja polecam soniaka - mam ten model (CDX-R3300) i gra bardzo przyzwoicie. Z wysokimi się zgadzam - są ostre ale bas nie jest wcale suchy. Zresztą każdy ma inne ucho. Ja proponuje zrobić jedno - przesłuchać wszystkie modele i wybrać najlepszy dla ucha
pozdr
  
 
a ja polecam pioneera
sam mam 4600mp czyli tylko model wyzszy a jestem bardzo zadowolony z brzmienia i zreszty tez
pozdro
  
 
w piasecznie w norauto jest Clairon MP3 za 649, po odsluchaniu tego modelu i calej reszty ktora wymieniles stawiam zdecydowanii na clairona, gra conajmnie jak radio o kilka stow drozsze.
  
 
Sony albo Pionek, chociaz ostatnio Sony to juz nie to co kiedys
  
 
ja kupiłem blaupunkta za 700zł
ma pełny panel
big wyświetlacz z żadkim białym podświetlaniem
moc 4x45W tej pawdziwej 4x22W

dla porównania JVC
moc4x50W a rzeczywitej tylko 4x19W
i jest droższy
3 lata gwaancji

clarion ma gumowe guziki które wytrą sie szybko

na koniec wolisz pokrętło czy przyciski do podgłaśniania?
  
 
a ja polecam alpinke cde 9827 jest zajebista.
  
 
zgadzam sie z przedmowca bo sam mam 9812 i nie mialem nigdy lepszego radia ale za 9827 trzeba dac ponad 900

moim zdaniem do 650 clairon wygrywa, koncowka mocy poprostu bije sony i pionka nie mowic o blaupunkcie ktorego sluchalem zaraz po claironie na tych samych glosnikach i po prostu porazka...
  
 
Ja bym drugi raz takiego taniego clariona nie kupil. Kiedys kupilem w MM za ok. 700 (promocja) - wszystkie inne clariony byly od 1100. Dzwiek jak to dzwiek, w koncu to clarion, ale po 6 miesiacach laser zaczal cos szalec i muza ostro skakala - wymiana lasera - 2-3 miechy i znow to samo. Nie wiem czy jakis trefny model i dlatego MM zrobili promocje, ale odtad wiem, ze clarion musi conieco kosztowac i basta.
  
 
czyli w koncu co polecacie bo mam podobne dylematy.. kasy nie za duzo.. a chcialbym radyjko w miare dobre
  
 
Witaj!
Nie wiem czy dobrze widziałem ,ale w gazetce media markt jest Sony to o którym tu piszą za 333zł a na alegro jest po 529zł!OD dzisiaj jest sie obnizka cen ---radze sie przejechac i zobaczyc czy jeszcze są....bo cena naprawde dobra