Plastikowe podszybie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w starej budzie mam blaszane podszybie a nowa buda jest od caro plusa i tam juz jest plastikowe.czy moglby ktos napisac w punktach co musze kupic to w niedziele na zeraniu kupie co trzeba.wiem ze silnik wycieraczek jest inny jakies oslony???

[ wiadomość edytowana przez: dziuplak dnia 2002-12-23 15:01:05 ]
  
 
Jeżeli miałeś wcześniej Poloneza MR '93, to chyba nie ma żadnych różnic ale sądząć po zdjęciach w profilu, masz model przed MR '93. W zasadzie, to różni się to tylko silnikiem wycieraczek wraz z tzw. pantografem i ramionami wycieraczek i w plusie masz od strony komory silnika panel plastikowy, który oddziela komorę silnika od otworu wlotu powietrza do nagrzewnicy. Taki plastik kosztuje parę złotych na giełdzie. I to chyba wszystkie różnice jaki przychodzą mi do głowy.



Pozdrawiam
A D M I R A Ł
"SILVER ARROW"



[ wiadomość edytowana przez: Admiral dnia 2002-12-24 10:41:40 ]
  
 
Jeśli miałeś poprzednio te duże wycieraczki to jest tak jak napisał mój przedmówca.
  
 
A tak przy okazji tego tematu: Czy duży byłby problem z wymiana metalowego podszybia na plastikowe?
Chodzi mi tylko i wyłacznie o sprawy blacharskie - czy wystarczy tylko wyciąć zewnętrzne poszycie podszybia, czy konieczna jest również wymiana tzw. szkieletu podszybia?
  
 
również szkielet podszybia