Twoje IQ - zrób test - podaj wynik :D

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wczoraj był Narodowy test Inteligencji. Ci co nie zrobili go z TVN moga to zrobic z nami ))

http://iq.onet.pl/

Pochwalcie sie wynikiem
 
 
ja robilerm i wyszlo mi 36 - zdolny do przyjmowania pokarmow i napojow wyskokowych...
  
 
No i super

Ja zrobie na samym koncu
 
 
reszta chyba nie zrobi bo sie boja ze bedziemy najlepsi
  
 
Hmm to jak tak.. to ide go zrobic trzymac kciuki
 
 
Hahaha no i zrobiłam.. głupie to troche było.. jakos skupic sie nie mogłam
 
 
Też zrobiłem! Strasznie powalone. Zero nadążania za tym wszystkim!
Na dodatek mam wade wzroku objawiającą się nieprawidłowym widzeniem barw, więc wszystkie te kolorowe kwadraciki i inne pierdułki mnie powaliły...
No dobra a teraz wynik: 106 hiehie
Storm, zrobiłaś to się przyznaj!
  
 
Ja mam tylko 82 ale to dlatego ze sie nie mogłam skupic...
 
 
spoks mnie wyszlo troche wiecej ale nie bede sie chwalil bo to chyba blad programu.
  
 
E tam, cały ten wynik i tak psu na budę! Moim zdaniem nijak się to ma do rzeczywistości...
  
 
Eeee tam błąd... pisz
 
 
176... chyba blad bo tepy jestem niesamowicie
  
 
Voy... gratuluje i wcale nie zauwazam zebys był tepy
 
 


Wynik IQ = 70 - 85 - uzyskany wynik jest niski. Czy warunki, w których rozwiązywałeś zadania testowe były na pewno odpowiednie? Może zadziałał stres? Naucz się nad nim panować i spróbuj jeszcze raz za rok.

eee pare piw jakis serial leci ... warunki the best

pozdr


[ wiadomość edytowana przez: thaniel dnia 2004-10-25 21:39:40 ]
  
 
Yupi.. mam tylko dwa mniej niz Thaniel
 
 
nie wiem ja tam nei wierze w zadne testy...
  
 
Ja tez nie.. dlatego traktuje to jak zabawe... jak ktos mnie zna to wie jaka jestem.. i wystarczy.
 
 
i łoto chosii
  
 
Ten test jest zle wykonany jak mowila moja znajoma psycholog: jest tu za duzo rzeczy na wiedze (np pytanie kto to jest po modyfikacjach twarzy). Ja mialem kiedys robiony test na zajeciach z psychologii, babka podkradla go zeby nam zrobic W tamtym roku test byl lepszy, wtedy wyszlo mi 126 Jakbym mial go robic przed telewizorem to by mi moze 20 wyszlo, Molek powinni wywalic!!
  
 
106... tyle że warunki ekstremalne - pierwsza linia w referacie praw jazdy UM w Toruniu Totalny chaos i hałas