Listopadowy ZLOT na Podkarpaciu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Zapraszamy (grupa podkarpacka) wszystkich chętnych na
Listopadowy Zlot Espero na Podkarpaciu.

Wstepna propozycja zlotu to:
7.11.2004 (jeżeli będą chetni z Grupy Śląskiej to może być 14.11)
Parking przy hali na podpromiu (oczywiście miejsce można zmienić).
Mile widziani bedą klubowicze z całej Polski

Prace nad Programem Uroczystości trwają w zaciszu (wspólnie z Wiesiem[Maestro])
  
 
Parking przy hali na podpromiu

przepraszam
a gdzie to jest??

łancut rzeszow czy jeszcze gdzie indziej?
  
 
W Rzeszowie tu Mapka
Oczywiście możemy spotkać się na parkingu pod TESCO (bardzo łatwy dojazd)

[ wiadomość edytowana przez: kisztan dnia 2004-10-26 08:57:37 ]
  
 
Prawdopodobnie będę w tym tygodniu w Rzeszowie, więc jeśli zobaczę jakiegoś Esperaka to będę rącami machać
  
 
Kinia, to puśc jakiego SMSa jak będę czasowy to może się gdzieś stykniemy.
PS.
Zapraszam do zwiadzzenia zamku w Łańcucie
  
 
Bylem tam nieraz fajny ten obiekt co na zdjeciu jest ahh coto byly za czasy pzrez 2 lata sie smigalo na Rzeszow
  
 
No to, Bartek, zapraszam na Zlot.
Może ta wizyta dobrze Ci zrobi na zmartwienia?
  
 
Kisztan zamiar pojawienia się w Rzeszowie jest bardzo realnym i pewnym pod wzgęldem chęci, jednak zobaczymy czy uda mi się skombinować kasę. I z pewnością nieomieszkam CIe smsem uprzedzić, że będę. Może zrobimy jakiś mini mini zlocik
Cytat:
2004-10-26 09:36:05, kisztan pisze:
Kinia, to puśc jakiego SMSa jak będę czasowy to może się gdzieś stykniemy. PS. Zapraszam do zwiadzzenia zamku w Łańcucie

  
 
Niestety niemam jeszcze grafiku na nastepny miesiac wiec niewiem jak z praca ale pojechal bym z checia wspomnienia by wrocily. A na zamku w lancucie tez bylem i po parku tez lazilem warto zobaczyc
  
 
Cytat:
2004-10-26 08:35:06, cezariusz pisze:
......"Parking przy hali na podpromiu przepraszam a gdzie to jest?? "......


Oj Cezariusz jakiś Ty niedomyślny jezdeś ....łatwo trafić !przecie Kolega Kisztan tak niezwykle prezyzyjnie określił miejsce Zlotu, a Ty się czepiasz....jakbyś czytał uważnie to jeszcze byś się dowiedział, że na Podkarpaciu !

Cholera!!...swego czasu BAAAARDZO CZĘSTO bywałem w Tarnowie...stamtąd byłoby bliżej niż dalej...no cóż...nie ożeniłem się tam jednak i wypadło mieszkać w Katowicach

Ale przyjedziemy na Podkarpacki Zlot jeśli wygram w Dużego Lotka! -obiecuję !
  
 
Cytat:
2004-10-27 02:48:57, bogdan1 pisze:
Oj Cezariusz jakiś Ty niedomyślny jezdeś ....łatwo trafić !przecie Kolega Kisztan tak niezwykle prezyzyjnie określił miejsce Zlotu, a Ty się czepiasz....jakbyś czytał uważnie to jeszcze byś się dowiedział, że na Podkarpaciu ! Cholera!!...swego czasu BAAAARDZO CZĘSTO bywałem w Tarnowie...stamtąd byłoby bliżej niż dalej...no cóż...nie ożeniłem się tam jednak i wypadło mieszkać w Katowicach Ale przyjedziemy na Podkarpacki Zlot jeśli wygram w Dużego Lotka! -obiecuję !



Boguś, Ty się nie czepiaj, tylko zabieraj Beatkę i Kierownika i przybywaj.
ZAPRASZAMY


Myslę, że dla Ciebie, Ups... Dla Was, przełożymy zlot o tydzień żeby nie kolidował z Waszym Ślońskim Zlotem. Tym bardziej, ze jeszcze nie wszyscy wiedzą jaki mają grafik na listopad.
  
 
Pytanie do klubowiczów z grupy podkarpackiej.
Na kiedy ustalamy zlot? Chodzi mi o datę.

Proszę o info kiedy komu pasuje:
7.11 - odpada
Więc może 11.11 (Czwartek i święto), lub którąś późniejszą niedzielę może 21.11?
Panowie kiedy macie okienko w swoich grafikach?
Myśle, że nie skończymy tak jak warszawskie zloty gdzie ostatnio pojawiły się tylko 2 Esperka. Pokażmy im jak się bawi prowincja.

  
 
Witam.
Panowie na mnie możecie liczyć ale tylko w niedziele. Obojętnie którą, może być w listopadzie albo w grudniu. Ale moim zdaniem najlepiej gdzieś w listopadzie, ponieważ czym poźniej tym gorszy może być dojazd. ( śnieg lód i te sprawy) Dla mnie to nie problem bo i tak w Rzeszowie studiuje i jestem tam często ale jak ktoś bedzie chciał z dalszych okolic przyjechać to bedzie gorzej. Ja proponuje w listopadzie i to tak koło południa. Jest jeszcze jasno, a ci co mieszkają dalej też powinni dojechać na czas. Proponuje 21 listopad.
  
 
Niestety ja nie dam rady 21 listopada
A w sobotę to jakoś głupio.

Może 28.11 na godz. 14.00
Ja będę na 98%
No i zapraszamy nowego klubowicza z Rzeszowa skrywającego się pod nickiem LUK18.
  
 
Dla mnie nie ma sprawy, może być 28. Tylko mam nadzieje, że ktoś przyjedzie bo zobaczyć trzy esperaki na raz to ja moge u siebie pod blokiem. Ludzie przyjeżdżajcie. ( nie chce się zawieść na moim pierwszym zlocie)
  
 
Cytat:
2004-11-18 15:49:09, Todi3 pisze:
Dla mnie nie ma sprawy, może być 28. Tylko mam nadzieje, że ktoś przyjedzie bo zobaczyć trzy esperaki na raz to ja moge u siebie pod blokiem. Ludzie przyjeżdżajcie. ( nie chce się zawieść na moim pierwszym zlocie)


No to może zaprosisz w naszym imieniu jeszcze te dwa Esperaki na ZLOT?

Ale wiesz tu nie chodzi o to żeby zobaczyć trzy esperaki. Ważni są ludzie i wymiana jakiś informacji, doświadczeń. A chyba najważniejsze to poczuć tą atmosferę.
To jak Panowie termin odpowiada?
Miejsce to myślę, że tak jak poprzednio górny parking przy hali na podpromiu.
Ale oczywiście miejsce jeszcze można zmienić.
  
 
Właśnie dzwonił do mnie nowy kolega Klubowicz z Radomyśla. Ma Espero 1.8, chciałby przyjechać na zlot. Mówił, że może zabrali by się z nim jego koledzy ze Stalowej Woli. Ja nie wykluczam też swojej obecności. Nie zabieram jednak głosu na temat terminu bo nie jestem w stanie przewidzieć co mi wypadnie w pracy.
  
 
Ja potsaram się z calych sil być najfajniej bylo by jak zlot odbyl sie w sobote w niedziele ewentualnie tez tylko tak w godzinach przedpoludniowych(piątek tez pasuje)
  
 
Cytat:
2004-11-19 23:41:50, LUK18 pisze:
Ja potsaram się z calych sil być najfajniej bylo by jak zlot odbyl sie w sobote w niedziele ewentualnie tez tylko tak w godzinach przedpoludniowych(piątek tez pasuje)


Hm...
No nie wiem czy uda nam się pogodzić wszystkie gusta i terminy.
Piątek to na 100% odpada
W sobotę to pewnie każdy ma jakieś zajęcie w domu. Albo jakieś majsterkowanie przy pawlaczach, albo sprzątanie samochodu, albo jeszcze cuś... .
Niedziela wydaję się bayć najbardziej dogodnym terminem.

Ale jeśli innym klubowiczom pasuje (przynajmniej jeszcze 2 głosy) to przeniesiemy Zlot na sobotę 27 listopada na godz. 14.00.

Mi pasuą wsystkie dwa terminy.
Pozdrawiam i ZAPRASZAM.
  
 
Wypas bede napewno sobota psuje