CZY JEST O CO PŁAKAĆ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panie, Panowie, Koledzy i Przyjaciele !

nadeszła chwila rozstania. rozstania z dotychczasowym przedmiotem mojego porządania, czyli Omesią. myslałem o tym długo i od długiego czasu. po analizie wszelkich za i przeciw wniosek nasunął się tylko jeden: za tą cenę trzeba wóz sprzedać bo mało kto da takie pieniądze. tak więc klamka zapadła i zaraz po nowym roku Omesia zmieni właściciela.
nie płaczcie jednak niewiasty bo oto na horyzoncie pojawi się nowy, tym razem męskiej nazwy, fascynujący i ponadczasowy samochód - imię jego brzmi Senator.

zamiana jast konieczna z uwagi na kolejną porcję wydatków, których wymaga Omesia, a poza tym nie jest bez znaczenia to czym dysponuje ów wspaniały następca:
serducho 3.0 24V, 204 PS, automat, dwustronna klima, podgrzewane siedzonka, pełna elektryka na czworo drzwi, szyberdach, regulowane zawieszenie, licznik digital i jeszcze długo by wymieniać

wiem, wiem że tym co napisałem narażę się Klubowiczom LOB jednak nie zamierzam zmienić swojej decyzji a jeśli zacznienie mnie izolować to założę własny konkutencyjny klub LSD / fajnie brzmi/ czyli Los Senator Demonos
  
 
Robercie SENATOR tak jak OMEGA brzmi dumnie.
Nie sądze by ktoś tak uznanego Omesiaza próbował izolować.
Przecież nie jesteśmy hermetyczni choćby mamy już "Omegę Janki Edition" - Res
To teraz dla urozmaicenia będzie "Omega Demonos Senator"
Ma być Exclusiv i będzie
  
 
ROBERT!!!!!!!!!
powiem tak...napewno łezka się kręci...była taka zadbana i z Twoim sercem w środku!!!! ale cóż są różne decyzje życiowe.
Cleber ma rację nie możesz tak mówić!!!!!!!!! Jesteś Bestiales i to bardziej zasłużony niż niejeden z nas

Pozdrawiam serdecznie, do zobaczenia na następnym zlocie

Robert
  
 
jak to się mówi -wola twoja panie. twój wybór być może słuszny. jednakże LOB to LOB. będziesz miał troszkę inny ryjek ale serce nasze.
  
 
Robercie!!!

Przecież Senatorek to jest starszy braciszek Omeśki!!! I tak naprawdę, to Omeśki z LOB powinny chylić mu czoła!!!
Na poważnie - gratuluję wyboru. Serducho, czyli 30SEJ jest poprostu jedynym dobrym rozwiązaniem dla tego potwora... no i jeszcze ta skrzynka... eh.....
PRZEZ CIEBIE SIĘ ROZCZULIŁEM!!!

Pytanko - czy zaopatrzony będziesz w instalkę LPG??
Bo jeśli nie..... uuuuuu..... kiepsko na stacji....

Już czekam na moment kiedy zobaczę wreszcie w akcji na IV LOB samochodzik z WYJĄTKOWYM serduchem - RZĘDOWĄ 6-ką
Full kulturka

Podzrowionka!!!
  
 
omega to omega robercie, senator tez omega i commodore ss i catera itd. gratulacje, cholera ile zatańczysz za senatorka ???
gratulacje w wyborze , jak wszystkim wiadomo senator był SUPER EXTRA EXLUZYWNA wersją omegi. no i 2 stada koni pod maska

pzdr
  
 
Koledzy !!!!!!!!!!!!!

Omesia pojechała do nowego właściciela. Tym samym rozpoczynam poszukiwania:
Opel Senator 1990-1994, 3.0 24V, tylko z pełnym wyposażeniem, jak ktoś wie coś o takim wózku dajcie znać na rbzawada@autocom.pl
  
 
Robert przemyśl solidnie kwestię automatu. To jest bardzo fajna rzecz, ale uwierz mi - po pół roku jazdy z automatem cieszyłem się jak dziecko, kiedy wreszcie mogłem w pełni kontrolować auto. Automat jest dobry... do czasu. Jak trzeba skopać komuś tyłek to już są problemy
No i ta DRASTYCZNA różnica w mocy... przy automacie masz 30SEJ 200KM a przy manualu 204KM


Czasem 4 kucyki mogą cuda

Just kiddin'

Powodzenia w szukaniu!!!
  
 
temat już przemyślałem. na giełdzie w gliwicach znalazłem skrzynię manual do 3.0 za 100zł
  
 
robert cos dla ciebie
SENATOR COUPE
no i senator (nie polecam jako rodzinny)
  
 
ten pierwszy to jakieś straszne badziewie. stradszna paskuda.
ale ten drugi to bardzo dostojna limuzyna , gdyby tylko był w karoserii B
  
 
mam pytanko gdzie prowadza te tylne drzwi? w tym senatorze na inny swiat?