Biale zegary

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zastanawiam siem nad bialymi zegarmi i mam takie pytanko. Generalnie wiem jak to zrobic tylko boje sie jednej sprawy tzn przestawienia wskazowek. Jest na to jakis sposob, chyba ze nie trzeba ich zdejmowac. Ja ostatnio dorzucalem obrotomiesz do mk3 zamiast zegarka i mi siem od predkosciomierza przestawila.Stad tez moje obawy. Z gory dzieki za rady.
  
 
... nieestety beż ściągania wskazówek nie da rady sie obejść ...... przy tym trzeba uważać żeby ich nie połamać przy ściąganiu ......
  
 
no to kiepsko. porostu nie kce zeby mi potem licznik przeklamywal albo cos Czoz, tzra bedzie uwazac
  
 
trza poszukac bialych oryginalnych zegarow...
  
 
może tu kliknij
  
 
Rex, to wszystko kwestia pewnej ostrożności. W MkV i wyższych trzeba po prostu wyjąc kołeczki ograniczników i zaznaczyć sobie położenie spoczynkowe wskazówek. Mk III i IV nie mają ograniczników i zakładamy wskazówki tak jak je zdjęliśmy.
  
 
rex.. jako ze masz to co ja to powiem jak ja to zrobilem...
przy wkladaniu juz wskazowek, wsunalem je delikatnie hehehe...
tak aby byla ona w pozycji zerowej... a nast. wcisnolem na sile. nie ma zadnych przeklaman.
  
 
Liked, ale jak pisałem poniżej. Mk III i IV to inna bajka. Sam pamiętam jak walczyłem z zegarami Loozika.
  
 
ale ja mam zegary jak i caly srodek mk4 tak wiec rex ma to samo
  
 
No to łatwiej będzie.