Taka babe to bym normalnie ...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co za kretynka, debilka etc


Sąd uniewinnił kota
28.10.2004 11:59
Sąd Okręgowy w Lublinie utrzymał dziś w mocy wyrok sądu rejonowego, oddalający powództwo Joanny T., która zaskarżyła mieszkających piętro niżej sąsiadów, że ich kot wywołuje u niej silne objawy alergii i zagraża jej zdrowiu.

Sąd uznał, że powódka nie udowodniła wpływu kota sąsiadów na swoje zdrowie. - Brak jest dowodów świadczących o tym, że trzymanie przez pozwanych kota w mieszkaniu powoduje zakłócenia dla jej zdrowia czy życia, wynikające z nietypowej i bardzo silnej alergii - powiedziała w uzasadnieniu orzeczenia sędzia Ewa Popek.

Joanna T. uczulona jest na sierść kota. Domagała się od sąsiadów usunięcia kota, gdyż - jak w twierdzi - alergen pochodzący od zwierzęcia przenosi się przez nieszczelny kanał wentylacyjny, wspólną klatkę schodową, otwarte okno i powoduje u niej pogorszenie stanu zdrowia.

- Oprócz takich objawów alergii jak nieżyt nosa i spojówek czy wykwity skórne, u mnie najgorsze jest to, że pojawia się obrzęk krtani oraz duszności. To zagraża życiu - wyjaśniła powódka dziennikarzom.

Dodała, że przez cały czas musi przyjmować bardzo silne leki. - Ja bym chciała mieć dzieci, a w tej chwili, przy takich lekach, nie mogę - zaznaczyła.

Pełnomocnik pozwanych sąsiadów Maria Krzymowska podkreślała przed sądem, że kot nie jest wypuszczany z mieszkania, jest szczepiony, utrzymywany w czystości i nie można pozbawiać właścicieli mieszkania prawa do trzymania w nim kota. - Nie możemy się dać zwariować - powiedziała.

Wyrok sądu okręgowego jest prawomocny.


Zrodlo Interia.pl
  
 
To wcale nie jest śmieszne, a pani ma rzeczywisty problem. Skąd to wiem, bo ja również jestem alergikiem na koty i wystarczy że wejdę do jakiegoś mieszkania gdzie kot mieszka z właścicielami i dostaję podobnych objawów jak ta pani - cieknie z nosa, łzawią oczy etc.
jest całkiem możliwe że ta pani ma taką silną alergię, bo na badaniach które ja robiłem okazało sie, że na kota w skali 1 do 7 jestem uczulony w stopniu 4.

Więc nie uważam że inwektywy w stylu:
Co za kretynka, debilka etc
są na miejscu
  
 
Bez przesady moze od razu wszystkie koty z dzielnicy wywalic ....

Ja bym sie wstydzil do sadu taka sprawe wniesc <-- i dlatego napisalem jak napisalem

pozdr
  
 
Cytat:
2004-10-28 13:42:08, thaniel pisze:
Bez przesady moze od razu wszystkie koty z dzielnicy wywalic .... Ja bym sie wstydzil do sadu taka sprawe wniesc <-- i dlatego napisalem jak napisalem pozdr


Teraz to ty przesadzasz. Ja przedstawiłem ci tylko jak wyglądać może sytuacja z tą alergią. Nic mnie nie obchodzi co ta baba zrobiła w sądzie. Przecież mogła to załatwić polubownie, ale widocznie coś ją zmusiła do tego aby poszła do tego sądu.Tylko ty zdrowy człowieku raczej tego nie zrozumiesz. A pozatym po co my obaj dyskutujemy o takiej pierdole, skoro nie znamy dokładnie sprawy.

Pozdro.
  
 
Nie znamy szczegolow ale to jest forum dyskusyjne wiec jak najbardziej mozna podyskutowac

pozdr

p.s. tez mam uczulenie tyle ze nie na kocia siersc akurat
  
 
No masz rację.

3m się i walcz z alergią, bo ja się poddałem i mam to w dupie. Leki takie drogie że pochlastać sie idzie.
Pozdrawiam
  
 
Ja sie nie lecze olewam to bo mi tak bardzo nie przeszkadza

pozdr
  
 
ja mam uczulenie na alkohol. jak wypije za duzo to potem usypiam i nioc nie pamietam.
  
 
A ja mam sasiadke ktora ma uczulenie na psy w naszym bloku, zwlaszcza na mojego. Ale nie jest to uczulenie alergiczne, po prostu pani hm.. nawet nie wiem jak to nazwac..
Moj pies chodzi zawsze (przy bloku) na smyczy, w kagancu, ma wszystkie badania, szczepienia,poza tym jest spokojny az za bardzo czasem.. jedyny jego minus to ze nie jest malutki.
Pani sie odgraza ze zglosi to gdzies (nie wiem co i nie wiem gdzie) i zlikwiduja te psy...
Osobiscie uwazam ze moze.. brzydko mowiac.. skoczyc.
 
 
Cytat:
2004-10-28 15:27:44, Voy pisze:
ja mam uczulenie na alkohol. jak wypije za duzo to potem usypiam i nioc nie pamietam.



zrób sobie śjakies testy może

  
 
Taniej babie juz by bylo uszczelnic kratki wentylacyjne niz jak jej tak przeszkadzaja niz wydawac na adwokata.
  
 
A ja mam uczulenie na sąsiadów z dołu ....i co mam zrobić ?
  
 
Kati hihi a tak sympatycznie wyglada ta Pani z dołu
 
 
Hmm ,chyba nie o tej samej pani mówimy
  
 
Jak nie o tej jak o tej... wygladala przesympatycznie zwłaszcza wtedy gdy przeszyła mnie wzrokiem z góry na dół
 
 
Hahahah czyli to była ONA
  
 
Może chciała Cię zjeść?
  
 
Hmm Piter nawet nie strasz... bo teraz bede sie bała Kati kiedykolwiek odwiedzic
 
 
Eee tam Poczekasz na Mada
  
 
Storm , to kiedy przyjedziesz ?