Uwaga na GG

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Uważaj na GaduGadu
28.10.2004 13:30

Od kilku dni w sieci komunikatora Gadu-Gadu krąży wiadomość, która zdążyła już zaniepokoić wielu użytkowników. Wiadomość zawiera bowiem instrukcje, które rzekomo pozwoliłyby na uzyskanie wersji bezpłatnej. Wszystko co trzeba zrobić, to wysłać PremiumSMS za niecałe 11 zł brutto. "Uwaga! Informujemy że NIE ZAMIERZAMY wprowadzać opłat za korzystanie z Gadu-Gadu, a informacje o konieczności wysłania SMSa na numer 79XX są NIEPRAWDZIWE. Zespół Gadu-Gadu" Taki komunikat pojawił się na stronie producenta Gadu-Gadu bo ktoś najprawdopodobniej kolejny raz próbuje wyłudzić kilka złotych od niedoświadczonych użytkowników tego komunikatora. Treść fałszywej wiadomości brzmi tak:

"Przepraszamy za klopoty z dostepem do serwerów GG w dniu 24.10 2004, które moga nastapic ze wzgledu na prace przy wprowadzeniu nowego systemu taryfikacji. Od poniedzialku (24.10) serwery GG beda juz calkowicie stabilne. Od poniedzialku uruchomienie dostepu na kolejne 30 dni nastapi 15 sekund po wyslaniu SMSa o tresci twoj_numer_GG na numer 79** za 9,88 + VAT .Producent GG zamierza wprowadzić opłaty za korzystanie z programu. Firma SMS Express uznała, że aby uporać się z ciągłymi kłopotami z łączeniem się z serwerem musi zainwestować w nowe łącza i serwery. Dodatkowo producent GG uznał, że większość użytkownik w zaprzestaje korzystania z GG na korzyść innych komunikator w. W tej chwili są przeprowadzane badania i wykonywane są statystyki ilości przesłanych wiadomości przez Twoje GG. Jeżeli wyślesz tą wiadomość do minimum 10 (im więcej tym lepiej) Dostaniesz darmowe GG .TO NIE JEST ŻART" .To jednak "żart", w dodatku bardzo niesmaczny, a nawet przestępstwo i to po raz kolejny, bo podobne zdarzenie miało miejsce blisko rok temu.


Zrodło Interia.pl

pozdr

[ wiadomość edytowana przez: thaniel dnia 2004-10-28 14:02:21 ]
  
 
o ja gupi a ja wyslalem im ze 4 sms. po pierwszym nic to ich smsbombami atakowalem...
  
 
Uwielbiam takie "łancuszki".
W tamtym roku chyba tez cos podobnego było....
 
 
jak to dostałem to mi od razu mocno śmierdziało......
  
 
o nie, no i 9,88+VAT poszło....
o naiwności... ;-D hehehe
  
 
MacTB ale to swiadczy o tym ze los GG nie jest Ci obojetny hahahaha
 
 
A ja nie lubie gg i mam nadzieje ze padnie wkoncu

pozdr
  
 
GG ostatnio często pada....
  
 
tak szczerze to ja też GG nie lubię
dlatego tlena używam (gg też przez tlen)
  
 
Ja uzywam icq, tlena i gg ... wszystko przez mirande

pozdr
  
 
Cytat:
2004-10-28 18:12:31, thaniel pisze:
A ja nie lubie gg i mam nadzieje ze padnie wkoncu pozdr



Thaniel no a wiadomo juz czy jak GG padnie to Miranda działa.. bo mysmy z Kati myslaly nad tym i.. czekamy na awarie GG zeby to sprwadzic a tu GG juz działa jak na złość
 
 
MIrka zawsze dziala sek w tym ze jak nie dzialaja serwery gg to mirka sie pod nie tez nie podepnie.

pozdr
  
 
Cytat:
2004-10-28 18:17:19, thaniel pisze:
Ja uzywam icq, tlena i gg ... wszystko przez mirande pozdr



a próbowaliście skype? to jest dopiero coś wczoraj wypróbowałem - rozmowy głosowe lepiej niż przez telefon stacjonarny nawet przez modem telefoniczny...
warto to mieć!
  
 
Ja sie bawilem Skype fajny jest

pozdr
  
 
Ja wogole nie wysylam zadnych lancuszkow bo to smieszne. Taka wiadomosc do mnie nie dotarla wogole Kiedys sam zrobilem lancuszka i dotarl do mnie z innego kranca polski
  
 
hgehe ali spamuje nawet na gg
  
 
ja naszczesie tego nie dotalem a jak bym dostal to i tak bym nie pisal smsa
  
 
Stein hmmm......
 
 
aaa tam bys nie pisal... Ja napisalem i jestem z tego dumny
  
 
Voy i to Ci sie chwali bo dzieki takim jak Ty i ja bede miała lepsze GG