Lexus look MKV

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=33904038

p.s. ciekawe kiedy do kombiaka zrobią
  
 
Ochżesz.....ale ich cena przewyższa wartość mojego auta
  
 
naprawde fajne...chociaż z czarnym tłem byłyby lepsze
  
 
... niop .... to sie MK5 ucieszą .....
  
 
No do kombiaka by się przydały. ale o połaowe tańsze
  
 
Cytat:
2004-10-29 00:15:51, mily-swiety pisze:
... niop .... to sie MK5 ucieszą .....



szczerze ??? Nie założyłbym ich nawet gdyby kosztowały 100zł Uważam, że Lexusy do MKV nie pasują... Ale to tylko moje subiektywne odczucie... może gdybym miał biały sammochód ??? Może wtedy by bardziej pasowały Lexusy naprawdę dobrze wyglądają na dużym, srebrnym aucie... (nowe Mondeo, VW Passat) a na Escorcie ? kwestia gustu ... Maniurka ma takie i musze przyznać - nie jest źle, ale do czarnego MKV... nie sądzę, żeby było to ładne - ale cóż są potencjalni klienci - jest produkt.

Gdybym miał wybierać w tej samej cenie nowe leksusy albo używane oryginalne całe czarne lampy wybrałbym zdecydowanie to drugie..

takie jak te - są śliczne

PS - Piotr! Sorki za wykorzystanie zdjęcia Innego nie miałem pod ręką
  
 
ja tam choruje na lexuski z czarnym tłem do kombiiiii te chrumkowane wogóle mi nie podchodzą
  
 
A mnie siem podobają i jak zostane z essim to chyba sie skusze bo do czarnego będą fajnie wyglądać,
  
 
Jak Tujota lub Mitsubishi hi hiiiiiiii takie podobne mają
  
 
A ja wolę białe... takie od FoxDesign No i Morette na przód... może neXT year

Aaa... ten topic pomyka do tuningu Essiego. Am I right?


[ wiadomość edytowana przez: WilK dnia 2004-10-29 19:36:54 ]
  
 
A ja się zgodze z Gerusikm, mam czarnego essia, ale te lampy mi się nie widzą. Poluje na białe lampeczki byly na ebay za całkiem przyzwoita cena tylko, ze koles nie chcial wysłac do Polski ;/ Wilku chyba myśli o tych samych, są śliczne w porownianu z tymi...

[ wiadomość edytowana przez: 0rzeL dnia 2004-10-29 22:19:13 ]
  
 
Do czarnego takie nie pasuja (moim zdaniem) le z czarnym tlem pewnie beda ladne.
Ja teraz swoje maluje tzn gorna czesc na czarno i beda czarno-czerwone
  
 
Wiecie co ? Jestem trochę zadowolona.
Bo Lexus Style jest lipa...

Bo teraz widziałam... dziura czerwona koło lamp z powodu żarówki blisko i spalił się...
  
 
Seba ! Wiedziałem, że na Twoje poparcie mogę liczyć
napisz proszę czym i jak malujesz ... ale to już chyba temat na nowy wątek
  
 
Daje kumplowi i mi zrobi (widzialem na jego aucie i jest ok) .Robi to zwyklym spryem do lamp ,ale pozniej pokrywa to jeszcze lakierem bezbarwnym co daje ladny polysk ,a nie mat jak to widac na tuningowanych np maluszkach
W polowie przyszlego tygodnia powinienem miec juz gotowe to zapodam fotki.
  
 
Ze stronki Fox Design.



  
 
A mnie kręcą takie jeśli ktoś miał by możliwość załatwienia lub sprzedania ja się pisze

  
 
Cytat:
2004-10-30 06:59:30, 0rzeL pisze:
A mnie kręcą takie jeśli ktoś miał by możliwość załatwienia lub sprzedania ja się pisze



Ja też, ja też
  
 
I też ze stronki Foxa...

  
 
... te lampy ktore pokazuja orzel i wilk, sa jeszcze ladne(przynajmniej dla mnie ) ale zwykle alalexusy nie podobaja mi sie wygladaja dla mnie jak z odpustu. przepraszam jesli kogos urazilem