Jak moge dosatc naklejke clubu???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pisalem do tego kolesia co sie tym zajmuje ale nic nie odpisuje!pomozcie bo zalezy mi na tej naklejce!
  
 
po pierwsze: poczytaaj na stronce klubowej o gadżetach
po drugie: poszukaj na forum wątku o naklejkach
po trzecie: naklejki itp. rzeczy są dla klubowiczów i przyjaciół LKP a Ty na razie jestes kandydatem

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
tylko ze ja wyslalem maila do kolesia ktory sie tym zajmuje ale on nie odpisuje!
  
 
zostaniesz klubowiczem-oczywiście jak spełnisz wymogi regulaminu-będziesz miał prawa do naklejek i gadżetów.

a co to za"gośc"co do niego pisałeś?
  
 
na stronire klubu pisalo jezeli jestes zainteresowany kupnem gadzetow to napisz pod adres wrobe cos tam cos tam
  
 
No tak - ale pewnie porownal Twoj login, do listy klubowiczow i mogl po prostu Twojego maila nie "przyswoic" albo np. jesli masz tam jakis konkretny mail - to mogl sobie zalozyc filtr - np. wpisal sobie liste klubowiczow i tylko od nich przychodza mu maile

JA TEZ CZEKAM NA SWOJE ZAPRZYSIEZENIE DO TEGO ELITARNEGO KLUBU hehe
CZEKAM
CZEKAM...
CZEKAM...
I
NIE MOGE SIE DOCZEKAC
  
 
na stronie jest błąd.
akcję naklejkową robimy co jakiś czas (chodzi o naklejki na lakier) i tylko wtedy gdy zbierzemy chętnych na 50 szt.
naklejki na szybę są w zasadzie robione tylko z koszulkami, a te robimy mniej więcej co pół roku. następna seria po nowym roku.
  
 
Witam!
Mi też zależy na gadżetach klubowych i też jestem dopiero kandydatem. Mi udało się porozumieć z moderatorem (zresztą natychmiast dostałem odpowiedź-i to jest duży plus) i dostęp do wszelkich gadżetów można mieć dopiero po otrzymaniu statusu "Klubowicza". A druga sprawa jest taka że te gadżety są dostępne w każdym czasie, co jakiś czas jest akcja gdzie można się zgłaszać i zamawiać. To tyle! Mam nadzieję że już bedę klubowiczem kiedy będzie następna możliwość zakupu gadżetów. Bardzo bym chciał np. rano napić się herbatki z klubowego kubka!
Pozdrawiam!