Co ma wspólnego I-szy podkarpacki zlocik z wiekiem Kiniusi?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wczoraj wieczorem odbył się I-szy podkarpacki zlot, którego organizatorem był Kisztan. Samochodów nie było wiele, za to przybyli wszyscy, którzy się zobowiązali.
Nie będę się rozpisywał na temat samego zlotu, aby nie pozbawiać przyjemności organizatora (bardzo sympatyczny gość).
Szczęśliwy posiadacz samochodu MaćkaGT został mianowany Fotoreporterem Zlotu (masz rację zarejestrowałeś się w Klubie 3 dni wcześniej).
Chcę jednak wzbudzić zazdrość u nieobecnych Klubowiczów i powiedzieć, że Kiniusia wyznała nam w sekrecie ile liczy wiosen!!! Kurcze, Ona naprawdę potrafi zrobić szpagat!!! Jest to uwiecznione na jednym ze zdjęć. Nie wiem jak one wyjdą, Maestro dysponował, co prawda doskonałym sprzętem, ale warunki były nieciekawe.
  
 
Kiniusie umie zrobic szpagat niezle. A co jeszcze umie??
  
 
Cytat:
Kiniusie umie zrobic szpagat niezle. A co jeszcze umie??


Wpominała coś o tańcu
PS. Nie dodałem jeszcze jednej ważnej informacji. Pozostaje mieć nadzieję, że nie uraziłem kolegi. Na zlocie był także w charakterze gościa – obserwatora, z klubu Skody Fabii, mój serdeczny kolega "Mechanik". Jego pseudonim ma swoja barwną historię. Jeśli zechce to Wam o niej opowie.
  
 
Gratulujemy PodKarpaciu! ....natomiast muszę stwierdzić, że bardziej skromnego opisu Zlotu jeszcze na forum nie widziałem ....pewnie gdyby nie Kinga to relacja ze Zlotu zamknęła by się w 1 krótkim zdaniu
  
 
No cóż.. ja o owym slynnym szpagacie slyszalem i widzialem na zywo - na wlasne oczy- juz jakies... 1,5 m-ca temu (podczas jednego z nocnych wypadow na Krakow). Jezdzilismy na kilka aut po miescie w nocy i Kinga dotrzymywala nam towarzystwa
  
 
Witam Panowie z Podkarpacia i pozostałych Klubowiczów
Szalenie mi miło, że mogłam poznać tak sympatycznych Ludzi z równie sympatycznymi autkami; Maestro,,,,no, no,,,jestem ciągle pod wrażeniem Twojego esperaka
Cieszę się, że mogłam się z Wami zobaczyć
Piotr_W uważaj, uważaj bo w Twoich stronach też się za czas jakiś pojawię i będzie się działo, ,,,,,,łoj, łoj,,,,,hihihihi. A co do Rafała "Mechanika" to z przyjemnością poczytam jego historię.
Bartek1112 Kiniusia wiele potrafi
Bogdan1 dziękuję za miły komplement
No i zgadza się to co pisze Mihty, a tak na marginesie Kolego Mihty kiedy będą fotki z tego nocno - maślankowego zlotu w Krakowie???
Kisztan bardzo dziękuje za pilotowanie na miejsce mojego zamieszkania w Rzeszowie.
Droga do Krakowa byłam koszmarna, pogoda niedopisała więc i cisnąć się nie dało,,,,ech. Ale już jestem na miejscu w domeczku i wreszcie we własnym łóżeczku i z własną podusią
NIestety Panowie w przyszłym tygodniu kolejny kurs się nieodbędzie,,,,jednak co się odwlecze to nie uciecze
Dziękuję raz jeszcze za miły zlotowy czas wspólnie spędzony.
Pozdrawiam cała Grupę Podkarpacką



[ wiadomość edytowana przez: Kiniusia dnia 2004-10-31 22:33:21 ]
  
 
Bogdan1: Toż to nie relacja tylko taka "zajawka" - wyraźnie Piotr napisał.
Za to ja naskrobię coś więcej.

MiniZlot odbył się z inicjatywy Kisztana, a inspiracją był pobyt Kiniusi w Rzeszowie, gdzie pobierała jakieś tajemne nauki. Wszystko było sponatnicznie, szybko i na wariata ale wszyscy zapowiedzeni się zjawili, czyli frekwencja 100%
A otóż i my w składzie od lewej patrząc przy swoich bolidach:
gość-"Mechanik", Piotr_W, Wiesiek-Maestro, Kiniusia, Paweł-Kisztan:





Piotr: co Ty uważasz za "doskonały sprzęt" ? To był amatorski sprzęt i w rękach amatora. A wogóle to pierwszy raz robiłem zdjęcia w takich nocnych warunkach.
Z tym robieniem zdjęć był mały cyrk. Wprawdzie zabrałem statyw, ale płytki do umocowania aparatu - nie, więc za statyw robiły jakieś skrzynki co to Piotr i Kinga mieli na pakach. Parking był oświetlony lampą z czujnikiem ruchu i przed zdjęciem trzeba było pomachać mu przed nosem żeby zajarał lampę, a ona gasła kiedy nie trzeba i dziwnie się zachowywała. Dopiero poteż zobaczyliśmy, że przy lampie jest zamocowana kamera i ktoś tam na nas patrzył i jaja se robił. No niezły miał ubaw nas obserwując.
Stąd kiepskie światło i długie czasy naświetlania, co widać na ruchomych obiektach. Najtrudniej było utrzymać towarzystwo w ryzach, tzn bez ruchu przez 8 sekund, skutkiem czego przez śmichy-chichy są poruszenia i takie zdjęcia, jakie są.
A oto i sławetny szpagat Kiniusi:






Kinia to nietuzinkowa osóbka, bez obaw wpakowała rękę w pracujący silnik, na sam widok czego większość kobiet doznałaby omdlenia. Szacunek też budzi jej audio ( w aucie oczywiście), a entuzjazm wywołał odgłos dodatkowego klaksonu - melodyjki.
Dokonaliśmy też porównania głosu klaksonów wszystkich aut, więc zlot odbił się szerokim echem w okolicy

Piotr oprócz "Mechanika" (po prawej) przywiózł laptopa (w środku) z programem kontrolującym parametry silnika (w przodzie) i poddał testowi z wynikiem prawie pozytywnym wszystkie auta w okolicy prócz swojego:






Następnie nastąpiła prelekcja Piotra na temat ABSu, jakichś tam rurek i jak sobie wspaniale z tym poradził - jakoś nie spotkała się niestety z większym zainteresowaniem obecnych (sorry Piotr) , a to z prostej przyczyny iż w żadnym aucie prócz piotrowego ABSu nie było.
Dla urozmaicenia przestawialiśmy auta w różne kombinacje, namawiano mnie na spalenie gum, ale się nie dałem podpuścić.


Oto ciekawy układ Espero "w klin". Niewątpliwie zwraca uwagę na pierwszym planie zacisk hamulca kolorystycznie dobrany do karoserii:







..i ten sam układ w innym świetle - "kamerzysta" wyłączył nam lampę (daleko w tle zamek rzeszowski):







..jeszcze zdążyliśmy porównać jak się ma wysokośc zawieszenia Espero seryjnego Kisztana do Espera GT obecnie mojego:






Ludzie jak czas szybko i miło zleciał. Myślałem, że zaliczymy jakąś knajpkę a nie tylko parking, ale czasu nie starczyło.
Coż, następnym razem trzeba po prostu wcześniej zacząć.
Dzięki Kisztan, że nas zwołałeś, do zobaczenia na następnym zlocie. Pozdrówka dla wszystkich.

--
Wiesiek (Maestro)
  
 
Wiesiu, Wiesiu, foteczki wyszły super,,,wowwwwwww. Aż miło popatrzeć i wspominać jak to sympatycznie gawędziliśmy. Uścisk na misiaczka z Tobą był bardzo miły przeżyciem
Pozdrawiam Panowie
  
 
Podobają się fotki? Cieszę się.
No to jest jeszcze jedna. Nie dałem wcześniej, bo porozmazywana.
Jakbyście się tak nie chichrali, to bylibyście wszyscy ostrzy
Wiem, wiem - nie dało się wytrzymać.





Dodam jeszcze, że info o zlocie zamieściłem na grupe free.pl.rzeszow skutkiem czego przybędzie nam jeden klubowicz w Rzeszowie

--
Wiesiek (Maestro)
  
 
Skoro przybędzie nowy klubowicz, to trzeba się będzie znów spotkac w nieco porzeszonym składzie
  
 
zajefajny zlocik

i niech mi ktos powie ze esperk to złe auto - to auto jest niesamowite, gdyż przyciąga tak sympatycznych i fajnych ludzi

czegoś takiego nie ma w innych klubach, kluby mercedesa, bmw, alfy romeo - to zwykłe buce, kluby fiata, to wieśniaki, a my to co innego ELITA
  
 
Cytat:
2004-10-31 22:35:29, Maestro pisze:
....."Bogdan1: Toż to nie relacja tylko taka "zajawka" - wyraźnie Piotr napisał...."


Gdzie i kiedy ?? ......no dooooobra!! już się nie czepiam bo się BARDZO, BARDZO poprawiliście w tej tamcie
Naprawdę szkoda, że Zlot odbył się szybko i ..daleko od Katowic ....my przynajmnej żałujemy naszej nieobecności ....ale może następną razą ??
Pozdrawiamy Podkarpacie !
  
 
Piotr_W pisze
Cytat:
...Nie będę się rozpisywał na temat samego zlotu, aby nie pozbawiać przyjemności organizatora ...


bogdan1 pisze
Cytat:
Gratulujemy PodKarpaciu! ....natomiast muszę stwierdzić, że bardziej skromnego opisu Zlotu jeszcze na forum nie widziałem...


Maestro pisze
Cytat:
Bogdan1: Toż to nie relacja tylko taka "zajawka" - wyraźnie Piotr napisał....


Bogdan1 pisze
Cytat:
Gdzie i kiedy ?? ......no dooooobra!!



MAESTRO widzę, że poza zdolnościami fotograficznymi posiadasz też talent do sprawozdań. Teraz już wiem skąd się wziął Twój nick
Kiniusia pisze
Cytat:
Piotr_W uważaj, uważaj bo w Twoich stronach też się za czas jakiś pojawię i będzie się działo, ,,,,,,łoj, łoj,,,,,hihihihi.




  
 
Witam!

Gratuluję udanego zlotu!
Zaluje, ze mnie tam nie bylo, gdyz sam bardzo chetnie skorzystalbym z programu testujacego serwowanego z laptopa Molgbym tez troche podebatowac o ABS-ie
Fotki sa lux !

Kiniusiu - dzieki ze przypomnialas, bo na smierc zapomnialem wrzucic gdzies tych fotków z "maślankowej nocy" Sprobuje obczaic co to oferuja tepsy w ramach Neo - ponoc jakies 100MB na stronke www. Jesli mi to wypali, to zaraz tam bede ladowal te foty i je podlinkuje
Raz jeszcze gratki!!
  
 
Cytat:
Tomek-Mydlowski:
.. kluby mercedesa, bmw, alfy romeo - to zwykłe buce, kluby fiata, to wieśniaki, a my to co innego ELITA



Jasna sprawa
Więcej takich imprez i ceny naszych aut ostro pójdą w górę i jeszcze się bedą o nie zabijali.
I jeszcze ci co to ostatnio Espera posprzedawali będą błagać o nie z powrotem za wyższą cenę.
Wiadomo: każdy by chciał należeć do ELITY


--
Wiesiek (Maestro)
  
 
Święte słowa Wiesiu, Święte słowa
Cytat:
2004-11-01 23:21:02, Maestro pisze:
Jasna sprawa Więcej takich imprez i ceny naszych aut ostro pójdą w górę i jeszcze się bedą o nie zabijali. I jeszcze ci co to ostatnio Espera posprzedawali będą błagać o nie z powrotem za wyższą cenę. Wiadomo: każdy by chciał należeć do ELITY -- Wiesiek (Maestro)

  
 
Witam, Witam. Przepraszam, że tak późno, ale dostęp do neta mam tylko w pracy.

No zlocik był naprawdę super.
Niestety fotki nie oddają klimatu. (oczywiście nie mam tu na myśli kunsztu fotoreportera)
Zlot był bardzo spontaniczny, przez co było wesoło i zabawnie.
Kinia to super babka. Tylko jakoś nikt nie pochwycił temamtu Ile wiosen na Kinia pewnie jeszczce JACO śpi


Piotrze fajnie, że wziołeś ze sobą kumpla. Bardzo sympatyczny gostek. No i powiedz, bo jakoś się później urwał temat, gdzie masz zamontowany parownik LPG? Bo wlew Maestro-GT znalazł

Boguś trzymam Cię za słowa:
Cytat:
Naprawdę szkoda, że Zlot odbył się szybko i ..daleko od Katowic ....my przynajmnej żałujemy naszej nieobecności ....ale może następną razą ??


Może następna raza 11.11?
Kinia to kiedy następne szkolenia z czarnej magii?
  
 
Witaj Kisztan,
Wow aleś mi posłodził tym Kinia to super babka . Dziękuję
Co do szkolenia to czekam na telefon od organizatorów bo ich plany nieco się pomieszały. Zobaczymy co będzie, ale oczywiście jeśli będzie to Rzesz.ów nieomieszkam Was wcześniej zawiadomić.
Pozdarwiam miło
  
 
Ile wiosen ma Kinia?
  
 
Cytat:
2004-11-02 08:52:53, kisztan pisze:
Tylko jakoś nikt nie pochwycił temamtu Ile wiosen na Kinia pewnie jeszczce JACO śpi



Już nie śpię, ale niewiele mi brakuje ,żeby znowu zasnąć (w pracy).
Ja mam nadzieję ,że Kiniusia sama się przyzna ile ma zniżki w Vision Express