Biale zegarki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czesc takie male pytanko ma ktos moze biale zegraki na kompie ?? do mk1 ?
moze ktos ma dobra firme poligraficzna ktora wydrukuje mi piekne blyszczace zegarynki ? i do tego dotnie wszystko wnich zeby bylo to cos na zasadzie plotera ? (tak to sie zwie?)


ile taka zabawa moze kosztowac ?? i czy nie macie gdzies takiej firmy ? bo u mnie cos cisza nikt nie bardzo chce takie cos zrobic

pozdrawiam
Cichy

tzn wydrukowac to ja nawet sam moge ale kto mi to ladnie i starannie dotnie ? moze jakies pomysly ?
  
 
dodam tylko ze zyletka nie bardzo mi to za ladnie wychodzi a musi byc to idealnie dociete
  
 
Najtaniej takie cos chyba bedzie zrobic tak: zeskanowac, za pomoca Corela odpowiedni obrobic i za pomoca Corela takze zapisac to jako rysunek wektorowy (tak to sie chyba nazywa). Potem do jakiegos studia reklamy i na ploterze to zrobia. Moze troche to pracochlonne ale napewno taniej, bo nie trzeba placic dodoatkowo za prace grafika. W ten spsob robilem kiedys naklejki i wyszlo calkiem niezle. Poza tym jak bedzie sie mialo odpowiednio wyciete to mozna to nakleic na jakas folie, od spodu podswietlic i powinno wygladac calkiem, calkiem. Jak kiedys sie dowiadywalem 1m kwadratowy wycinania na ploterze kosztuje okolo 30 zł, a na takiej powierzchni morzna kilka tarcz zmiescic, takze koszty znow sie redukuja.

Pozdrawiam
  
 
Cichy, zanim zrobisz białe tarcze zastanów się 2 razy. Zobaczysz że jak troche w zabytkowych makaronach posiedzisz to będzie ci coraz bardziej zależeć na oryginale. Sam jak kupiłem qpe to też chciałem coś takiego zrobic, ale naszczęście nie zrobiłem, bo bym się chyba teraz musiał własną pięścią zabić. Zrób sobie tylko eleganckie nowe sziełka, wyczyść cyferblaty i nie kombinuj
  
 
kurcze wlasnie z tutaj juz byly biale ale wykonaniue mi sie strasznienie podoba i postanowilem ze zrobie to do porzadku
a wsumie musze przemyslec moze rzeczywiscie w orginale bedzie najlepiej