Mini spocik @ Toruń w ten wtorek...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie (i panie), termin jest niezbyt odległy więc trzeba działać szybko .
Otóż w rzeczonym terminie kolega Jarbar będzie podążał ze śląska do Trisiti. W swej dalekiej podróży zawita m.in. do Grodu Kopernika gdzie umówiłem się z nim na spotkanie w celu przekazania pewnych drobiazgów dla Pomorskiego (nie pasuje do ZOK'u ale tak wyszło ) Muzeum Pojazdów FSO i przy okazji pomyśleliśmy, że można by było jakieś spotkanko male zorganizować. W związku z powyższym apeluję tu do wszystkich klubowiczów (sympatyków itp) zamieszkałych w Piernikowie o liczne stawienie się w tym dniu w... na... yyyy...
...no tego w zasadzie jeszcze nie ustaliliśmy, ale wstępnie punktem spotkania będzie chyba McDonaldzik przy wylotówce na... Wawe? Włocławek? Na co w zasadzie wylata ta trasa co przy niej Mac na Rubinkowie . Oj coś nie dobrze się myśli po alcoholu...
Z racji dzisiejszego święta sporo osób jeździ w inne rejony kraju na groby swoich najbliższych, więc moze jeszcze ktoś z klubowiczów będzie wracał do domku przez Toruń i by się mógł przyłaczyć...

ps. Godzinę, podobnie jak miejsce, poznamy później - dużo zależy od tego kiedy Jarbar będzie śmigał przez Toronto, może sam coś tu zarzuci. Ale jak wiadomo spoty organizowane spontanicznie też potrafią przynieść sporo radości i pozytywnej energii, a w naszym regionie nie ma z tym problemów i lubimy się spocić przy wszelkich okazyjach. (ale długie ps. )
ps2. Później można to podpiąć pod wątek bydgosko-toruński ale na razie niech zostanie wolnostojącym ten temat gdyż sprawa jest pilna i wiele zależy od tego, czy temat zostanie odpowiednio wcześnie zauważony przez wszystkich zainteresowanych. W zasadzie to można by go nawet powiesić na ten jeden dzień...
  
 
Cytat:
2004-11-01 02:25:11, Race_D pisze:
...no tego w zasadzie jeszcze nie ustaliliśmy, ale wstępnie punktem spotkania będzie chyba McDonaldzik przy wylotówce na... Wawe? Włocławek? Na co w zasadzie wylata ta trasa co przy niej Mac na Rubinkowie .



wylata na Wawe
  
 
Wylata na Lipno!!!
  
 
Czyli rozumiem że Lipno się pojawi?
Może lepiej niech ktoś kto zna teren lepiej zaproponuje najdogodniejsze miejsce na spotkanie, zobaczymy też co zaproponuje sam "przelotowiec" .
W razie co by to jezdemy na komórkach, ale myśle że coś da rade wstepnie ustalić .
Do zobaczyska...
  
 
Witajcie.
Co do McDonalds - kojarzę jakiś chyba w centrum miasta - wjeżdzam od strony Włocławka i wiem że długo długo jade przez Toruń, przejeżdzam most i chyba o ile pamiętam już przy wyjeździe na Śwecie (chyba na przeciwko jest stacja BP o ile pamiętam) jest właśnie restauracja - dla mnie po stronie lewej. Będę się starał wyjechać przed 9 rano. Myślę że jeżeli by dobrze poszło to około 15 powinienem być w Toruniu. Ale będę pod komórką ! 601-135855.
Pozdrawiam
  
 
OK, to czekam na info jak będziesz w Łodzi tak jak się umówiliśmy i wstępnie rezerwuje sobie czas od 14-ej .
C YA!
  
 
OK - a w ogóle ile potrzebujesz żeby z Bydgoszczy dojechać do Torunia ?
  
 
Uwaga - jeżeli się nie mylę to chodzi mi o McDonalds na ulicy czy trasie Grudziądzkiej. Chyba tamtędy będę jechał w kierunku Świecia ?
  
 
Cytat:
2004-11-01 20:32:49, jarbar pisze:
Uwaga - jeżeli się nie mylę to chodzi mi o McDonalds na ulicy czy trasie Grudziądzkiej. Chyba tamtędy będę jechał w kierunku Świecia ?


dokładnie TAK, przy ul. Grudziądzkiej koło stacji BP, i NIE jest to ten MaC o ktorym pisalismy wczesniej z Rejsem
  
 
Zobaczę co da się zrobić
  
 
Cytat:
2004-11-01 19:58:48, jarbar pisze:
OK - a w ogóle ile potrzebujesz żeby z Bydgoszczy dojechać do Torunia ?


Na dojazd do Torunia potrzebuje około godzinki - od otrzymania "sygnału startowego" w domu do pojawienia się na stacji/mac'u.


Cytat:
2004-11-01 21:34:23, Lafaar pisze:
dokładnie TAK, przy ul. Grudziądzkiej koło stacji BP, i NIE jest to ten MaC o ktorym pisalismy wczesniej z Rejsem


No fucktycznie to nie ten, ale TEN też jest mi znajomy. Bo rozumiem że wpadając z Bydzi śmigam czteropasmówką i wypada mnie to po prawej . Ale spoko, znajdziemy się - mamy komórki
  
 
No to mam nadzieję do zobaczenia
  
 
Rejs ty wpadasz do Torunia, jedziesz cały czas na Gdańsk i MC wypada Ci jak najbardziej po LEWEJ
  
 
Spocik "objazdowy" zaliczony, fotki jutro bo serwer odmawia współpracy .
[edit] jedną sie udało uploadnąć:

Reszta j.w.


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-11-03 01:41:40 ]
  
 
Z tego zdjęcia wygląda to na spotkanie rodem z włoskiej mafii lat 70'tych
  
 
Ano,niezła fota
A co się stało temu maluszku?Bo chyba na holu podczepion?
  
 
Jop, niestety zaczepion i takoż skończył. Bo to było tak:
Na spociku "właściwym" w umówionym miejscu oprócz mnie i Jarbar'a (tu dzienx jeszcze raz za drobiazgi) pojawił tylko Czeczun, który później towarzyszył mi jeszcze prowadząc przez Toruń (po zmroku trudno się połapac ) do Lafaar'a, a potem do Zoltara, u którego przesiedziałem w "piwnica tuning systems" ponad godzinę chyba . Potem jeszcze wracając wpadłem do Sajmona, gdzie spotkałem Sobot'a, którego holowałem trochę w celu odpalenia piekielnej maszyny. Niestety są jeszcze pewne niedociągnięcia widocznie gdyż nie zakończyliśmy sukcesem. I właśnie to holowanie zostało uwiecznione na powyższym zdjęciu.
Wieczorem wrzuce reszte fotek, ~30 .
  
 
Ja planowo w dwie godzinki dojechałem z Torunia do Gdańska chociaż nie było lekko - ogrzewania brak, nogi odmawiały posłuszeństwa ale przynajmniej samochodzik się sprawował nienagannie
  
 
Fotorelacja:









Szpiegowskie fotki jednej z najlepszych rajdówek w północnej Polsce (bez silnika, który widać wyżej) :




Precyzyjna regulacja zasilania dwoma gaźnikami wyczynowego silnika (+30 donkey power extra) :










  
 
No i jednak się poruszyłem przy trybie nocnym