Życzenia noworoczne!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Życze wszystkim klubowym kolegom oraz szacownym forumowiczom szczesliwego Nowego Roku 2003. Aby nowy rok obfitowal w mniej awarii, stluczek i jakichkolwiek uszkodzen. Żeby wasze autka sprawowały sie coraz to lepiej.

PS. Składam życzenia już dzisiaj bo za pare godzin wyjeżdżam na narty w słowackie tatry. Życze wam szampańskiej zabawy.

PS2. Czy moderatoży mogliby ten temat umieścic na poczatku forum ze znakiem uwaga. Dzieki z góry.

PS3. Pozdrawiam!


mogliby...

Dziekuje



[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2002-12-26 19:02:06 ]

[ wiadomość edytowana przez: Leszek_Gdynia dnia 2002-12-26 20:19:56 ]
  
 
Dzięki Lechu za życzenia,przy okazji ja się do nich dołączamOby ten Nowy Rok 2003 był lepszy od obecnego.
Pozdrawiam Grzesiek
P.S wczoraj wracając do domu,jeszcze chyba u babki padł mi termostat.Pierwsze 30 km jechałem w rękawicach,potem dało sie z przodu jakoś wytrzymac,ale z tyłu jak w lodówce,ojcu obok to ciepło było bo sie "integrował" wczesniej ze szwagrem.Co się okazał Soopowi też padło to urządzonko.Jutro rano kupujemy dwa termostaty i bedziemy wymieniać u mnie w garazu,bo tam cieplutko przynajmniej.
Sorki że nie na temat ale musiałem sie wyżalic.
  
 
To wszystkiego NAJ na ten nowy rok
  
 
No to ja też Wam życze wszystkiego najlepszego na ten nowy rok!!!!!
Paweł
 
 
również wszystkiego naj naj w nowym 2003 roczku
pozdrawiam


  
 
Życzę Wam, aby nadchodzący Roczek był znacznie lepszy od mijającego. Aby spełniły się Wasze wszystkie marzenia. Aby Ładne się nie psuły, aby droga była zawsze prosta, a asfalt suchy. A w ostatczności drzewa gumowe.
Życzę równiez zrealizowania wszelkich planów na rok 2003 z wyjazdem do Estoniii włącznie
  
 
Najlepsze zyczenia na rece LKP sklada VOYTECK
  
 
w Nowym Roku
Wszelkiej pomyślności, zdrowia i radości dla wszystkich klubowiczów
  
 
Wszystkiego naj w Nowym Roku 2003

Agnieszka i Paweł

  
 
Ja również życzę wszystkiego NAJ !!!

Spełnienia marzen tuningowych (moje to wielokrotność wartosci auta). ZERO problemów z własnymi bolidami. Prostych (jak kto woli - krętych), ale przede wszystkim RÓWNYCH dróg. Suchych szos, pełno SŁOŃca, pełnych baków, pustych ulic, taniego (ale dobrego) paliwa, ... Będę się streszczał, bo nie zdąże wyjść z pracy przed 24:00, więc ... oby ten Nowy, mały 2003 był szczęśliwszy od starego, poczciwego 2002 (za 99 lat zaczną się jubileusze naszych ŁADnych aut).

Pozdrawiam wszystkich miłośników wszystkich ŁADnych samochodów.
  
 
Serdeczne życzenia szczęśliwego Nowego roku od "bratniego" klubu
  
 
właśnie z impry wróciłem i życzę wam wszystkiego dobrego w 2003 roku
  
 
Wszytkiego naj naj naj w nowym roku i niech Ładzianki sprawują się jak najlepiej.
  
 
Przyjmijcie i ode mnie najlepsze życzenia na nowy rok. Oby nasze samochody sprawowały się bez zarzutu i abyśmy wszyscy bezpiecznie przejechali przez 2003 rok