Poszerzenia Cichego :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
siemka jako ze pisalem ze wkleje zdjecia a dopiero dzis dorawalem sie do aparatu to wklejam zdjecia sa to poszerzenia robione z blotnikow przednich z maluszka




oczywiscie kola jeszcze wysadze nieco na zewnatrz
pozdrowka i czekam na opinie

P.S. to zielone to szpachla z wloknem
  
 
Fajne, a jak pokryje to piekny blyszczacy lakier to juz bedzie wogole super. Mam pytanko od czego te kolka tam siedza i jak grube dystanse zalozyles? (tak pytam z ciekawosci)

Pozdrawiam
  
 
Niezłe Ale fele mi zupełnie stylem nie pasują do tego autka...
W sumie to jest jeszcze czas żeby zakupić inne
Ale styl bardziej klasyczny musi być
Pozdrawiam
  
 
dystanse tam sa tylko dwie podkladki po 5mm ale fele maja ET 15 a co do kol to .... ja dopeiro kpilem to autko poczekajcie na koniec


kupilem tez juz dawce czyli Lancie delte 1,6 SFI
  
 
to jest zrobione z błotników czy z nadkoli tylnich malucha ??
a tak to super podoba mi sie
  
 
przednie blotniki z maluszka a nadkola sa poszerzane paskami blach
  
 
Cichy.. podoba mi sie wierze ze zrobisz z mojego{no teraz juz twojego} 127 porzadnego streetfightera

ps: podsylaj mi na volumex@poczta.fm zdjecia z przebiegu prac remontowych... jestem ciekaw jak przod wyglada wyklepany??
  
 
panowie jaki street figter to ma byc male rodzinne auto
hehe tak szczerze to proste sa dla szybkich samochodow, zakrety dla szybkich kierowcow a ja zawsze wolalem zakrety wprawdzie wczesniej jezdzilem polonezem a to naped na tyl teraz mam golfa 2 ale to nie jezdzi to sie toczy wiec chce cos zarazem starego ale i szybkiego

teraz musze jak juz Kajtek zauwazyl rozejrzec sie za pozadnymi felgami
  
 
zajebiste chetnie umnie bym to wykonał ale niemam warunków
a jak wyjolem dzis wyciszenia itd to sie przestraszyłem
  
 
piekne !

widze ze zaczyna sie cos dziac.... trzeba bedzie na wiosne obowiazkowo sie spotkac!!!!

ja wlasnie wracam z garazu ... caly czas pracuje nad 127p
127 special smiga jak trzeba....

p.s. nie chciales troszzke dociagnac poszerzenia (krawedz tylna dolna) bardziej lagodnie opaadajacej do wargi blotnika? nie wiem czy napisalem to o co mi chodzi..

poszerzenia malina!
  
 
hehe, fajne
A zapodaj fotki auta na tych felgach z boku, tak z perspektywy, żeby było widać cały wózek. bo na pierwszy rzut ok też mi te felgi nie podeszł, ale jak się dłużej poprzyglądałem, to nawet nie jest źle
  
 
tylna krawedz jest tak zrobiona bo ludzie by nie mieli za mna zycia jakby jechali ja jednak mysle o tych z tylu a ze chlapaczy nie montuje to zostawie tak jak jest
co do felg to szukam klasycznych atsow 8 calowych w 13sce

zdjecie zarzuce puzniej