Prostowanie alu felg

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jakies naimary na zaklad prostujacy alu felgi w okolocach łodzi ,a i jakie ceny za to sobie życzą?
  
 
Nie podam Ci zakladu w Łodzi ale moge powiedziec ze u mnie biora za dobre prostowanie 80 PLN od sztuki
  
 
nie znam w lodzi ale w piotrkowie 60pln + ew 20 za spawanie
  
 
dzięki , ale czemu tak drogo co o ni z nimi robia ze to az tyle kosztuje, makabra
  
 
tak sobieszperałem w necie, bo też mam alu do prostowania i znalazłem tutaj
pozdro.
  
 
U mnie 70 za szt. łącznie ze szpachlowaniem i lakierowaniem.
  
 
Opole - 80PLN/szt + 20PLN/szt za dospawanie ubytków...
  
 
Cytat:
2004-11-04 20:28:55, PUNIU pisze:
nie znam w lodzi ale w piotrkowie 60pln + ew 20 za spawanie


i to juz dla mnie nie sa felgi do uzytku!!
  
 
wiecie co...u mnie w chorzowie za samoa renowacje felgi mowia 200zl szt a co dopiero jakby byla do spawania
  
 
A u nas w Zielonej G. nie trzeba prostować alusów, bo jak zostawisz samochód na noc na podwórku to rano znajdziesz go na 12 cegłach. A pozatym drogi prawie tak dziurawe jak przy wieżdzie do Poznania od strony Grodziska, więc się nie opłaca prostować.
  
 
Z tymi drogami to kolega ma racje mogli by cos zrobic.
A renowacja felg zaczyna sie od 60 pln w zaleznosci od uszkodzen (oczywiscie na gotowo).
Mam sprawdzony punkt pod Poznaniem cena prawie ze stala 100 pln od sztuki.
  
 
PROSTOWANIE FELGI TO OSTATNIA RZECZ JAKA NALEŻY ZROBIC PIERWSZA TO WYMIANA ,NO CHYBA ŻE KTOŚ NA WŁASNE ŻYCZENIE CHCE SIĘ POZBAWIC ŻYCIA.UWAŻAM ZE PEWNYCH RZECZY W SAMOCHODZIE NIE NALEŻY NAPRAWIAC I ZALICZAM TU FELGI ,NO ALE KAŻDY ROBI CO UWAZA ZA SŁUSZNE .PO PIERWSZE BEZPIECZŃSTWO
  
 
pamiętaj, że prostowanie prostowaniu nie równe.....
  
 
ja się nie zgodze, że prostowanie felg jest złe.....wymiana....hmmm łatwo powiedzieć .... tylko ciekawe skąd wziąśc kase żedy wymieniać felgi co 2 miesiące..... dobre prostowanie i felga jest jak nowa....a niebezpieczeństwo jest naprawdę bardzo małe...mniej więcej takie jak to, że opona Ci pęknie
  
 
Prostowanie felg aluminiowych zrobione odpowiednio przedłuża życie felgi. Musi być robione "na ciepło", wtedy nie powstają mikropęknięcia. Ale skutek jest taki, że felga staje się bardziej podatna na dziury, a kolejne prostowanie nadejdzie szybciej, niż pierwsze. Wiem, prostowałem już 1 raz wszystkie, a 1 dodatkowo jeszcze raz, po tym jak wpadłem na publicznej drodze w dziurę o głębokości 40cm... Opona pękła z hukiem, rant wgięty, felga minimalnie biła na boki. To co było robić. Moim zdaniem dla alusów są gorsze nasze drogi, niż prostowanie...
  
 
W LATEX'ie (Opole) swego czasu płaciłem 80PLN za prostowanie jednej felgi, bylo to jeszcze wtedy gdy miałem 16'', odkąd zmieniłem na 15'' i tym samym wyższy profil opon od 1,5 roku nie prostowałem ani jednej Czyżby drogi na opolszczyźnie się polepszyły, hahah oczywiście żart
A tu ciekawosta tak wyglądał jeden z moich alusków po wypadku, raczej nie nadaje się już do regeneracji co nie



Dobrze że miałem 5 felg w komplecie




[ wiadomość edytowana przez: piter dnia 2004-11-19 16:53:42 ]
  
 
Rany Julek, ale oberwała Co do Latexu - to ja też tutaj prostowałem, mam nadzieję, że kitu nie wciskali i że nie mam się czego obawiać. Co do dróg natomiast - ja dojeżdżam do pracy do Opola drogą 46 od strony Częstochowy i jest to niezła droga. Felgę natomiast załatwiłem jadąc do domu na Zamojszczyznę gdzieś za Szczekocinami... Ale nie tak rozwaliłem jak Ty...