WITAM !! Jestem nowy, kilka slow o mnie i mojej Bestyjce.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Wszystkich miłośników Omesi. Sama od lipca jestem szczęśliwą posiadaczką Omegi B 2.0 16V i... zakochałam się od pierwszego spojrzenia. Cieszę się, że znalazłam tak ciekawą stronę. Nareszcie nie jestem sama na tej wyspie! Mam nadzieję często tu zaglądać.
Pozdrawiam serdecznie Keja.
  
 
Witamy witamy... Omegi wszyscy tez mamy.
milo powitac nowa czlonkinie w klubie, ciesze sie ze mi pierwszemu jak widze przypadl ten zaszczyt.

Jeszcze raz WELKOM i milego, acz owocnego udzielania sie na forum zycze





--------------------------------------
kmieciu stwierdzil, ze nalezy siedziec cicho.
  
 
Cześć !

Witamy !
  
 
Siemanko !

  
 
Witamy kolejną panią !
  
 
Hi!!!
  
 
Witam wszystkich nowych czlonkow LOB.

Ze wzgledu na spora ilosc watkow powitalnych i zamieszanie tym powodowane zgromadzimy wszystko w jednym. Pojedyncze watki beda usuwane. Prosze nowe osoby o wpisywanie sie tylko i wylacznie w tym watku.
  
 
Wiam również koleżankę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
może coś więcej o sobie
  
 
Witam!

Czekamy na zdjęcia Bestyjki
  
 
Cytat:
2004-11-05 22:19:56, Res pisze:
Witam! Czekamy na zdjęcia Bestyjki


i kierowniczki
  
 
  
 
Witamy ))
  
 
Witam wszystkich klubowiczow !
Co prawda Bylem kiedys jednym z was bylem tutaj pod nickiem SZAKAL -czarna omega 3.0 24V , troche sie po zmienialo nie moglem sie tu odnalesc wiec zapisalem sie na nowo i powiem wam ze .. znowu zostane jednym z was.. poniewaz przez zycie odkad sprzedalem moja bestie wiele sie wydarzylo wiele sie zmienilo wiele aut obskoczylem .. i znowu wracam do omegi.... tym razem tylko szukam auta w jak najbogatszej wersji i z motorkiem 2.0 bo ma sluzyc ona jako auto na codzien .. Poniewaz na weekendy mam mojego ukochanego potworka ci ktorzy mnie kojarza wiedza oco chodzi.... Niema ot jak w klubie omegi!! Sluchajcie moze wiecie kto ma auto godne polecenia ? moze macie jakies autka na uwadze (z niemiec moze) bardzo prosilbym o cynk poniewaz zalezy mi na czasie bo moja bestia poslza juz spac do garazu noi teraz musz ekupic piekna omege w super stanie.. i mam nadzieje ze trafi mi sie a wy mi w tym pomorzecie auto w miare pewne...... bo chce autko na dluzej .... sami rozumiecie! moze znacie jakiegos klubowicza z kielc ktory jest chcetny do nawiazania znajomosci... ? to prosilbym tez o cynk.. No a tak WOGOLE TO WITAM WSZYSTKOCH SERDECZNIE ..... jesli mialby ktos cos na uwadze to prosze o kontakt gg-3117193 ,tel.503482372
  
 
Chlopaki i dziewczyny prosze sie nie denerwowac jesli posta zamiescilem na nie odpowiednim dziale .. ale naprawde tyle sie tu zmienilo ze jeszcz eniebardzo mgoe sie polapac... z gory PRZEPRASZAM!.....zrozumcie
  
 
Witam wszystkich klubowiczów. Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Omegi B Caravan.
  
 
Powitac
  
 
Witam wszystkich jestem od niedawna uzytkownikiem omyB 2.5v6!!!
  
 
Ja też się przywitam.

Witam, witam
  
 
RES a co od nowa zapisałeś się do LOB
  
 
Cytat:
RES a co od nowa zapisałeś się do LOB


poprostu przywitał nowego kolege co i ja czynię...