Jest takie auto ...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
... taka firma

ktora robi piekne auta. Nie sa to zadne banany, ogorki czy okraglo kwadratowe niewiadomoco. Nie ma jakis dziwnych dziubkow jak np w nissanach .... zreszta co tu mowic ... zobaczcie













moim zdaniem jeden z najladniejszych samochodow swiata



pozdr
  
 
no mustangi wogole som spoko
  
 
ehhhh łezka w oku się kręci

jak byłem w USA miałem okazję przywieść Mustanga takiego jak był w Bullicie po generalnym remoncie silnika i do roboty była tylko blacha nie znałem się na sprawach transportu auta z USA i odpuściłem (wtedy cena auta była dość przystępna bo około 12 tys pln po tamtym kursie)

teraz sam na siebie jestem zły
  
 
W polsce Mustanga z lat 60tych mozna zanabyc za okolo 20tys zl i do wyboru masz czy chcesz robic blache czy silnik

Ale i tak warto .... Piekne auta i ten nowy swietnie nawiazuje do klasyka ...

pozdr
  
 
auto rewelka - ten ostatni podoba mi sie najbardziej
  
 
Piekne auto!! I do tego tanie jak na mozliwosci i ten styl!

Ale nissanow sie nie czepiaj 350Z jest boski, skyline tez
  
 
Czepiam sie tych z dziubkiem najgorzej to przy Almerze wyglada (a takie fajne auto zawsze bylo) ...

pozdr
  
 
każde auto znajduje swojego nabywcę...czy z dziubkiem czy bez... czy, czy z plastiku czy z ocynku, czy małe... czy duże....etc, etc.... to poprostu rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje
pozdrowionka

byle wiozły nas do celu bezpiecznie !!!!
  
 
Sliczne... ale wolalbym starego Dzis jadac do pracy widzialem takiego starego ale byl w strasznym stanie wiec nawet sie nie zatrzymywalem... A najmocniejsza wersja mustanga to Cobra? Bo tez taka tu wiedzialem.
  
 
Bo się jeszcze Shelby nie wziął za poprawianie