Rok

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chciałam tylko napisać, że dziś 05.11.2004r. mija dokładnie 365 dni (a więc rok) jak tu jestem z Wami. Może ktoś powie, że to nie dużo ale ja naprawdę cieszę się, że tu jestem
To wiele dla mnie znaczy.
Pozdrawiam Wszystkich!
  
 
Moje gratulacje Madziu !!!

Bądz z nami a my z Tobą

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-11-05 15:00:21, madzia_83 pisze:
Chciałam tylko napisać, że dziś 05.11.2004r. mija dokładnie 365 dni (a więc rok) jak tu jestem z Wami. Może ktoś powie, że to nie dużo ale ja naprawdę cieszę się, że tu jestem To wiele dla mnie znaczy. Pozdrawiam Wszystkich!


Staruchaaaaaaaaaaa
  
 
Witam.

Gratulacje...
Wydawało mi sie że Ty jakoś dłużej ... się okazuje że ze mnie to już stary wyjadacz .. i teraz wszyscy patrzą na mój profil

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-11-05 15:00:21, madzia_83 pisze:
Chciałam tylko napisać, że dziś 05.11.2004r. mija dokładnie 365 dni (a więc rok) jak tu jestem z Wami. Może ktoś powie, że to nie dużo ale ja naprawdę cieszę się, że tu jestem To wiele dla mnie znaczy. Pozdrawiam Wszystkich!


Hi hi, to Ty jesteś starsza od mojego Yarka
gratulacje !!!
  
 
Gratuluję!!!!

I zaczęła od antyka
  
 
Dziekuje wszystkim za miłe słowa. Misiek - sprawdze Twój profil, Tojotko - WOW no wiszisz, kobiety się szybko starzeją...; Pigletto - oberwiesz!; Jackal - Ty umiesz mnie czasem na duchu podnieść; Quattro - nie taki antyk niestety ale fajne autko
Tak w ogóle to witam w poniedziałek, kochani tydzień nieco krótszy nisz zwykle, życzę spokojnego 4 dniowego tygodnia pracy!!
  
 
rogacek 599 dni
  
 
Cytat:
2004-11-08 07:21:06, rogacek pisze:
rogacek 599 dni



WOW też tak kiedyś będę miała
  
 
Gratuluje Madziu!! Tak trzymać, można już powiedzieć że dziś obchodzisz piękną rocznicę!

Pisz tu dalej i nigdzie indziej się nie wybieraj!


A tydzień pracy jest trzydniowy!!!!!!!!!!!! (przynajmniej u pysiaka).

Tak apropos - ja też mam małe święto - pierwszy weeckend w nowym domku!

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-11-08 08:49:09, pysiak pisze:
Gratuluje Madziu!! Tak trzymać, można już powiedzieć że dziś obchodzisz piękną rocznicę! Pisz tu dalej i nigdzie indziej się nie wybieraj! A tydzień pracy jest trzydniowy!!!!!!!!!!!! (przynajmniej u pysiaka). Tak apropos - ja też mam małe święto - pierwszy weeckend w nowym domku! Pozdrawiam



Nigdzie się nie wybieram tu mi dobrze
Pysiaku wspaniała wiadomość - to dopiero święto!!
  
 
Cytat:
2004-11-08 08:49:09, pysiak pisze:
[...]
Tak apropos - ja też mam małe święto - pierwszy weeckend w nowym domku!



Ludzieeeeeee !!!!!!!!!!!
Do pysiaka na parapetówę !!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Pysiak

Gratulacje !!!!
  
 
Dzięki za gratulacje!
Sam cieszę się z tej przeprowadzki jak małe dziecko.
Teraz tylko troszke sprzątania, układania i można impreze robić.

Przy przeprowadzce najwięcej stresu miało moje dziecko - uznałem że najłatwiej zacząć będzie od jej zabawek. Wziąłem pierwszą skrzynię (tak u dwulatek zabawki liczy się na skrzynie) i chce wychodzić a tu płacz - Tata, tata to moje!!!! Tata nie!!
No i się zaczęło. Pozbierała wszystkie swoje miśki, kredki i co tam tylko znalazła w najdalszy kąt pokoju i nie dąła nic ruszyć.
Zabawki zostały przewiezione w nocy, jak Emilcia poszła spać.
  
 
Cytat:
2004-11-08 12:15:44, Perzan pisze:
Ludzieeeeeee !!!!!!!!!!! Do pysiaka na parapetówę !!!!!!!!!!!!!!!



Wielkie piiiiiiicie!! Ja osobiście nie piję...