Gwiazdka:)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dostałem na gwiazdke przewodnik po krajach nadbałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia). Podejrzewam,ze była to sugestia mojej żony , która coraz bardziej skłania sie do tego wyjazdu.Więc czytam sobie o tych nieznanych mi rejonach europy i coraz bardziej mi sie podoba.Atrakcji ne brakuje , ceny takie jak u nas. Ale jeśli ktos z Was chciałby też pojechać a szuka jakichs informacji- słuze pomocą )
 
 
A ja dostalem tylko Matke Boska pieniezna i wiem juz na co wydam.Na pokrywe zaworow do 2105 1.3,bi sie wziela i pekla ;P
I troszki olejem rzuca po kolelktorze dolotowym.Porazka sezonu po prostu
  
 
No to przykro, ale ty chyba z tego co wiem dosyć ostro ekslpoatujesz swoja łade więc i wydatki musza być....
 
 
Ano ale co zrobic...W sumie od remontu w marcu mam juz 30000 zrobione,wiec straty w sprzecie musza byc
  
 
a mnie Mikołaj doniósł rękawiczki i nowy telefon
  
 
ja dostalem gierke na CD i nowy samochod ..... (niestety zdalnie sterowany, ale za to 1:14 i to terenowy !!!)
  
 
To fajnie macie bo ja na gwiazdkę nic nie dostałem.
Ale za to sprawiłem prezent mojej ładzi - nowe klocki hamulcowe i szczęki.
pozdrówka.
  
 
ale sztuką jest sprawiać sobie przyjemność dając, a nie dostając...
  
 
A ja dostałem trzy mapy turystyczno-administracyjne: województwa kujawsko-pomorskiego; Borów Tucholskich; Wybrzeża Bałtyku - to od rodziców, a ponadto dziadek sypnął kasą. Kasa przyda się na nowy rower, który chciałbym kupić, a mapy też będą związane z turystyką rowerową - wzdłuż morza i w BT może kiedyś uda mi pojechać, a mapę województwa wykorzystam na pewno
  
 
A ja dostalem wyciagarke reczna do 2 TON!!
Ale nie to zebym Lada do rowu chcial wjechac, ale juz bedzie na czym silnik zawiesic, i poddac go generalce?? Nie tylko - przedewszystkim generalnej przerobce!!!
Ale to dopiero jak sie cieplo zrobi!
  
 
No teraz już chyba będziesz mógł
Słyszałem że rodzice Civica kupili i Ładę wziąłeś w swoje panowanie
Pamiętaj jak będziesz coś robił to powiedz - chętnię pomogę
pzdr
  
 
Ja dostałem kilka prezentów, oczywiście najciekawszym była kaska od dziadka (przyda się bo lada moment kupuje drugą Łade), ale dostałem od dziewczyny..... i teraz nie uwierzycie...... wycieraczki do szyby, ale takie zarąbiste no, że aż usiadłem z wrażenia. Firmowe w pięknym pudełku (ja zawsze kupowałem rosyjskie) z tym, że te super wycieraczki są do SAMARY. Dziewczyna w sumie chciała dobrze, jest przyszłościowa, wycieraczki będą jak znalazł do mojej przyszłej samarki.

A mojej Władzi sprawiłem nowe spryskiwacze, z zewnętrzną pompką. Teraz jak spryskuje szybe to aż strach żeby jej nie wybić. Mam nadzieje, że jest zadowolona.