Słaby nadmuch ciepłego powietrzan na nogi-samara

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie!
Mam pytanko-gdzie moze byc przyczyna słabego nadmuchu ciepłego powietrza na nogi w mojej samarce????. generalnie auto grzeje jak na łade przystało czyli strasznie mocno, nadmuch na szybę i przez te nadmuchy na desce rozdzielczej też , ale na nogi jednak za słabo...
Czy to może byc np. zapchane przez liście?? czy może cięgno nie otwiera do końca tej klapki, która otwiera dopływ powietrza na nogi????miał ktoś cos takiego?
Paweł
 
 
szczerze powiedziawszy, to nie wiem, ale w mojej ładnej nadmuch na nogi też nie jest rewelacyjny.
nie zdziwiłbym się, gdyby to było normalne w samarce.
  
 
No właśnie.. doskwiera mi ten sam problem: górą grzeje dołem kiszka...
  
 
Czyli: ten typ tak ma...ale wydawało mi się dawniej ,ze dołem dawała tez dobrze. Spróbuję cos pokombinowac i dam znać
 
 
to prawda, że na dole jest troszkę zimniej, nawet przy kombinowaniu dźwigienkami regulacji. podejrzewam, że:
1. klapka faktycznie może się nie do końca otwierać
2. liście faktycznie
3. przewiewy od linek itp. (to jest u mnie)
4. nieszczelny układ w konsoli środkowej i powietrze po prostu ucieka środkiem (to też występuje u mnie, nawet od radia wali jak z farelki)
  
 
I ja tez mam ten sam problem Teraz nawet nie bardzo mam jak zarzec, bo zimno - a garazu brak. A znowu jak bedzie cieplo, to juz nie bedzie motywacji
Ale wydaje mi sie, ze latem chlodne powietrze bylo czuc na nogach, a teraz jak obadam reka, to czuc tylko cieple powietrze ze jest, ale zero jakiegokolwiek podmuchu
Da sie w miare latwo cos z tym zrobic - dostac sie do tej klapki na przyklad?