131 Sport; ilosc produkcji,inne dane

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W histori jest napisane
Cytat:
Ten model dostepny byl w limitowanej serii sygnowanej nazwiskiem kierowcy rajdowego Whaltera Rohla. Posiadal on takze konsolke srodkowa o innym ksztalcie i pneumatyczny sygnal dzwiekowy zamontowany w lewej przedniej czesci komory silnika.


Ile ich wyprodukowano? Bo 3 lata temu nieświadomie rozebrałem takiego.
PO PIERWSZE CO TEN POST ROBI W KATGORII SPRZEDAM?A PO DRUGIE TO MOZNABY JAKOS LOGICZNIE ZATYTUŁOWAC POST PRAWDA?

[ wiadomość edytowana przez: Poochaty dnia 2004-11-06 19:58:53 ]

[ wiadomość edytowana przez: widynek dnia 2004-11-10 00:43:58 ]
  
 
a po co to w kupie.... ?????????
  
 
Chcesz sprzedać, kupić czy zamienić . Bo jeśli zasięgnąć informacji tylko to bardziej trafny by był dział FIAT 131
  
 
Cytat:
2004-11-06 19:55:37, Maciek_czer pisze:
W histori jest napisane Ile ich wyprodukowano? Bo 3 lata temu nieświadomie rozebrałem takiego. PO PIERWSZE CO TEN POST ROBI W KATGORII SPRZEDAM?A PO DRUGIE TO MOZNABY JAKOS LOGICZNIE ZATYTUOWAC POST PRAWDA? [ wiadomość edytowana przez: Poochaty dnia 2004-11-06 19:58:53 ]




zostalo Ci cos z tego auta? interesuja mnie wszytckie charakterystyczne czesci (spoilerek pod zderzak, nakladki na nadkola, grill, spoilerek na koniec dachu i inne drobiazgi). Ewentualnie w rozliczeniu moge zalatwic Ci czesci do argenty Mam ropdzine w czestochiowie wiec jakbys cos mial to i nie trzebaby tego do szczecina wysylac