Dlaczego nie jestem klubowiczem forum ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie,

mam pytanie: Dlaczego nie jestem w klubie na forum ??? Rejestrowalem sie kilka razy. Nie ma mnie na liscie klubowiczow. Czy musze spelnic jakies dodatkowe warunki ???

Dzieki za odpowiedz (lub dopisanie do listy).
  
 
już
nastąpiło jakieś przeoczenie albo jakiś błąd. Mam nadzieją że kolega się nie obrazi
Pozdrawiam
  
 
DZIEKUJE BARDZO !!!

PS To teraz pozostaje mi tylko umyc autko, zrobic kilka LADnYch zdjec i zalaczyc do podpisu. Jednak musze poczekac, az bedzie cieplej, zeby nie miec problemow z dostaniem sie do srodka.

Pozdrawiam
  
 
zdjęcia autka to obowiązkowo - i to i tutaj i do galerii klubowej na stronce
  
 
Konrad, przy okazji zapytam o Stegiennego. on też rejestrował się już "parę" dni temu i nic.

btw. gdzie twój awatar?
  
 
Stegiennego już dodałem do listy - ale do klubu się chyba nie dopisywał bo żadnego powiadomienia nie otrzymałem..... zresztą mamy jeszcze 2ch innych moderatorów
a mój avatar.... właśnie - muszę spytać deamona o co chodzi
  
 
do klubu to on już dawno się zapisał i został zapisany...
nr. 100

chodziło o forum, dzięki

Łada jest najlepsza

[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2002-12-29 11:15:48 ]
  
 
no wiem że o forum chodzi ale nazywa się to "dołącz do klubu" jakby na to nie patrzeć
  
 
to chyba trzeba sprawdzić opcję dołączenia, bo robił to przy mnie ze dwa tygodnie temu. Kacper też nie miał powiadomienia.
a widzę że nie tylko Stegienny miał problemy.
najważniesze że jest już na liście.
  
 
No właśnie !
Wydaje mi się ,ze lista klubowiczów na stronce klubowej nigdy nie bedzie miała odzwierciedlenia z tą listą.Tam jest chyba 140 osób a tutaj 35.Trzeba trochę czasu żeby to sie jakos wyklarowało.Po za tym nie ma chyba potrzeby dublowania wpisów. Jeśli ktoś będzie miał ochotę się tu wpisac to zawsze może to zrobić.A jak to działa ,ze niektórzy są dopisani a inni nie - to ja niestety nie wiem))
Paweł