Problem z Kenwood 4070R-za słaby?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam pytanko - moje radyjko ma 4x40 - nio powiedzmy ze tyle ma

mam u siebie 6 glosnikow z czego dwa tylne to jajka JBL 70W w RMS - i teraz u mnie wyglada to tak ze jak puszcze dzwiek na jedna ze stron - np tylko prawa to basik z tego glosnika jest dosc mocny - ale jak juz dam normalnie na srodek - to bas zanika - i teraz mam pytanko - bo mi sie wydaje ze to radyjko po prostu nie wydala - czy rozwiazaniem problemu bedzie podlaczenie wzmacniacza na te dwa tylne glosniki ? oczywiscie sygnal puszczajac z wyjsca z radia na wzmachol....

powiedzcie co o tym myslicie

z gory dzieki

Pozdrawiam
  
 
Wygląda na to że radyjko faktycznie nie wydala.
A dzieje sie tak tylko przy głośnym słuchaniu czy przy cichszym rówież?
może radio jest uszkodzone, może instalacja gdzieś nawala?

Ja bym to sprawdził podłączając wzmacniacz.
  
 
nio dzieje sie to zarowno przy cichym sluchaniu jak i przy glosnym --- jutro postaram sie napisac wiecej szczegolow - podepne wzmacniacz na krotko i zobacze jaki bedzie efekt
  
 
mozliwe ze masz polaryzacje zamieniona. A co do wzmiacniacza to polecam. Calkiem inny efekt niz z radyjka. Tylko nie podpinaj jakiejs lipy.
  
 
Poki co dysponuje tylko jakims Rockwoodem 2x75 W - nawet nie wiem dokladnie ile to to jest warte....w maluchu sie spisywalo nawet dosc dobrze zobaczymy jak tutaj zagra
  
 
Zamień w jednym z tych tylnych jaj JBLa końcówki plus z minsem i zobacz jak gra (napewno pojawi się bas ) a wtedy posprawdzaj wszystkie plusy i minusy na wszystkich głośnikach.
  
 
Oczywista sprawa ze masz głośniki w przeciwfazie. Zrób jak inni radzą.
pozdrawiam
  
 
no tak - faktycznie mialem zamieniony kabel - a to przez to ze na jednym sa dwa konektory takiej samiej wielkosci zamiast mniejszej i wiekszej....stad blad przy podlaczeniu..

juz wsio gra ok - dzieki
  
 
widzisz grzechu jacy tu som mondzy lodzie