¿eby gra³o i bucza³o!!!

  
Sortuj wg daty:
rosn±co malej±co
Jest sprawa ch³opaki!
Mam taki sprzêcik:radio pioneer DEH-P3600MP,Skrzynia MacAudio Red Attack 30 i wzmacniacz Magnat The Rock 400.Obecnie nie mam pojêcia jak to bêdzie gra³o bo czêkam na odbiór radyjka.Chcia³em sie was zapytaæ co daliby¶cie oprucz tego na przód.Je¿d¿ê scenic'em i z przodu wo¿ê orginalne g³o¶niki, wydaje mi siê ¿e bêd± one psu³y ca³y efekt jaki bêdzie wytwarza³ mój nowy zestawik graj±cy.Proszê o radê!
  
 
zamontuj gwizdki jeszce do przodu. Ja mam podobny zestawik w swoim autku i gra b. dobrze.
  
 
mam jeszcze ma³e pytanko.Czy z takego zestawu bêdziee wydobywa³ siê miêkki bas czy raczej twardy.Chodzi mi o to by ten sprzêt daw³ czysty d¼wiêk a nie o to by co miesi±c skrêcaæ samochod od basu.

[ wiadomo¶æ edytowana przez: kaki dnia 2004-11-07 21:31:51 ]
  
 
proponuje jakis fajny system odseparowany na przód najlepiej z wooferkiem 16,5mm, wyg³uszenie drzwi i mi³y piecyk . np. dego,signat,dls,morel.

  
 
Wszystko zale¿y od kasy, ja na swoje g³o¶niki odk³ada³em prawie rok - a wcale nie kosztowa³y kosmicznych pieniêdzy - dla mnie jako studenta tak. Zaufalem profesjonalnej firmie Car HiFi Lublin i zakupi³em zestaw MicroPrecision 5.16 Mark I z tweeterami Vifa d26nc i jestem bardziej ni¿ zadowolony. Osobi¶cie poleca³bym co¶ z oferty szwedzkiego DLS'a, produkty s± zró¿nicowane cenowo i bardzo dobre jako¶ciowo. Napewno znajdziesz co¶ dla siebie. Pozdrawiam.