CLARION DB 348 RMP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Proszę o opinie na temat tego odtwarzacza, Clariona DB 348 RMP. Na allegro można go kupić w cenie Pioneera 3600, czy Sony 3300.

Clarion zawsze kojarzył mi się ze sprzętem z wyższej półki, szczególnie cenowo. A tu taki tani model. Wizualnie - bardzo mi się podoba, ale czy pod względem tecnicznym i jakościowym jest wystarczający ?

Pozdrawiam
  
 
Cześć, osobiście skupiłbym się na Pioneerze i Clarionie, Sony wydaje się być poza ich ligą. Najłatwiej wybrać porównując walory użytkowe jak ilość wyjść RCA, możliwości konfiguracji dźwieku, zaprogramowane efekty dźwiekowe itp. Gdybym miał wybrac radio dla siebie, wziąłbym Pioneer'a. Pozdrawiam.
  
 
wiedz powiem ci tak miałem pioneera 3100rb 4x45w styłu dwa jajka alpiny sprzodu 13cm blaupunkkty i 2 gwistki i wymieniłem go na tegosz CLARIONA i to był muj najwikeszy błod w zyciu mimo ze mocniejszy o 6 watt to gra naprawde duzo gorzej niema tej czystkosci dzwieku i tylusz ustawien co pionieer .polecem pionieera 3630 ładnie dobrane kolory mp3 i dziwk naprawde zadowalajacy a cena giełdowa nowego to około 600zł POZDRAWIAM
  
 
Co roku wchodzi nowa linia modeli i nawet pioneer(ktorego cenie za jakosc,najlepszy naped plyt,i stabilna moc)raz na jakis czas polepszy lub pogorszy linie i wygladem i jakoscia.Teraz wysokie modele ladnie graja,kilka lat temu niskie nie odbiegaly jakoscia,a teraz i owszem(za to kiedys w niskich modelach bylo mniej funkcji).Cos za cos.Dla mnie clarion zawsze byl przereklamowany,ale ostatnio montuje malo sprzetu i nie jestem na bierzaco.Moze sie poprawil.Jesli chodzi o moc i czyste brzmienie polecam pioneera i alpine.JVC chyba tez sie ostatnio poprawil.Sony ciagle ma malo mocy.Ale jesli zastosujemy wzmacniacz to te wszystkie marki powinny sie sprawdzic jako jednostki sterujace.
  
 
Kupilem to wlasnie radyjko jakis miesiac temu i jak narazie jestem zadowolony. Porownujac do Sony (CDX-L350 chyba -moje stare radio) to jest miodzio. Clarion gra duzo lepiej i czysciej
  
 
no ja do pioneera sie zrazilem, mialem 2 lata temu bardzo wyski model CD i po zmianie na tani alpine 1505 + zmieniacz to tak jak bym glosniki wszystkie w aucie zmienil, od tamtej pory zadne zadne tam pionki czy clairony, wolalbym kupic bez mp3 ale alpine, polecam, teraz mam 9812 i nie wiem czy kiedys zmienie, moze tylko na wyzsze alpine
Kolega mial clairona i podobala mi sie dynamiczna koncowka mocy ale naped wysiadl po roku, zaczol skakac itd.