Powiadomienie o działaniu moderatora...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W skrócie chodzi mnie o to, czy nie dałoby sie zrobić tak, żeby przy przeniesieniu/połączeniu jakiegoś tematu przez moderatora autor "zaginionego" wątku dostawał automatycznie powiadomienie o tym fakcie z linkiem do docelowego miejsca pobytu wątku. Podobnie w przypadku usunięcia jakiegoś postu/tematu.
Nie musiała by to być prywatna wiadomość od razu, myślę że wystawczyłoby proste okienko dialogowe z krótką treścią informacyjną i dwoma/jednym (zależnie od charakteru informacji) przyciskami - tak jak powiadomienie o nowej wiadomości w skrzynce. OK powodowaloby przejście do wspomnianego wątku, Anuluj - wiadomo .
Co WY o tym sądzicie? I przede wszstkim jak szanowny admin to widzi - dla Ciebie nie był by to na pewno żaden problem .
  
 
Takie coś na pewno byłoby przydatne, miałem sam kilka razy na pewnym forum że utworzyłem topic a na drugi dzień albo go już nie było (skasowany) albo był przeniesiony do innej kategorii.....i potem musiałem sie dopytywać, dowiadywać gdzie jest mój topic

także ja jestem za

pozdro
  
 
Tak sobie myślę, ze można by to jeszcze rozbudować nieco, tzn. dodać check-box i pole textowe. Jeżeli moderator przy okazji chciałby "szepnąć słówko" od siebie autorowi moderowanego tematu zaznaczał by to pole i wpisywał treść, która przychodziła by jako zwykły/nie zwykły priv. Idąc dalej w tym kierunku można by dać dwie opcje - wyślij do autora wątku lub postu, ale to ostatnie wiązało by sie chyba z poważniejszą modyfikacją...

ps. Z niecierpliwością czekam na to jak oceni pomysł Głównodowodzący .
  
 
Cytat:
2004-11-17 20:46:38, Race_D pisze:
Z niecierpliwością czekam na to jak oceni pomysł Głównodowodzący .


Pomysł jest jak najbardziej godny uwagi i bardzo przydatny, ale myślę że póki co nie realny do wprowadzenia - chyba "głownodowodzący" w tej chwili zastanawia się nad tym co się stało z forum od kilku dni
  
 
Cytat:
2004-11-17 21:52:27, GDA pisze:
(...) chyba "głownodowodzący" w tej chwili zastanawia się nad tym co się stało z forum od kilku dni


Nie szkodzi, nie pali się. Najważniejsze że widać efekty jego zastanawiania sie .