Ile moge dac za 104?????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam do kupienia syrene 104 z 70 roku.
silnik ma przejechane56000 i jest w stanie idealnym.
Blacha do poprawienia ale to nie problem bo zrobie sam.
Ile za nia moge dac??
  
 
Jak się na nią nie zdecydujesz to daj znać.
  
 
a co bylbys zainteresowany??
ale pytalem sie ile mozna za to dac?
bo dziadek wola 700 zyli ale doklada od cholery czesci.
i jeszcze te do blacharki rowniez
warto?????
  
 
no BA ! 700 zł to wcale nie jest tak duzo w sumie .. a zawsze mozesz sprobowac zbic cene np. do 500 jesli chcesz taka bryke to bierz
  
 
Ja bym nie bral, po co ci taki klopot?
lepiej daj adres mi ja lubie klopoty

A powaznie to bierz jesli naprawde jest w takim dobrym stanie jak piszesz i z czesciami za taka kase mozna wziasc


[ wiadomość edytowana przez: Focus86 dnia 2004-11-14 14:16:27 ]
  
 
tez lubie klopoty
tym bardziej ze to bedzie klopot ktory skroci mi troche zimowe wieczory(znowu klotnie o brak czasu dla dziewczymy )
jutro juz bedzie u mnie stala i znowu ja rozbiore do zera zloze i juz napewno jej nie sprzedam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a na wiosne wyjade i bede zaznaczal gdzie bylem


P.S
jaki kolorek jej zrobic jakis orginalny czy moze niebieski z subarki
bo moge teraz sobie zalatwic ten lakierek taniej
  
 
Za takie pieniądze to nawet nie ma się co zastanawiać,tym bardziej że to 104-ka.
  
 
Przy doborze lakieru kierowałbym się jednak nie opłacalnością ale bezpieczeństwem, gdyż dawanie jakiegoś ekstrawaganckiego lakieru typu perła/metalik na takie auto wiąze sie z pewnym ryzykiem, przytocze tu przykłąd z życia, kumpel pomalował sobie malucha na srebrny perłowy i niestety, ale odrazu podjeba..li mu sprzęt z auta, potem kulturalnie ktoś przeszedł mu sie po dachu i potem stwierdził że już by nigdy takiego lakieru nie położył na auto, a wszystko dlatego ze na zwykłe auto nikt nie zwróci uwagi, a na takie stare z ekstra lakierkiem tak, przemyśl to nim pomalujesz auto, sama cena to nie wszystko, pamiętaj o tym ze komuś moze się tak spodobać to auto ze może je ci uszkodzić.
  
 
kupilem ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w koncu dalem 600 zlotych ale przejechalem 75 km bez zadnej awarii
a co do lakieru to mieszkam w domku i srutka ma miejsce golfa a golfik na podjezdzie tylko co stary na to powie
a lakierek mam do kupienia bo kumpel z mieszalni dobral i lezy na sprzedaz po kosztach bo jest troche drogi...
a jak nie niebieski z subaru to jaki??
jakas perła/metalc czy orginalny??
z gory dzieki
  
 
Cytat:
2004-11-14 20:26:52, pawel21lodz pisze:
.... jakas perła/metalc czy orginalny??....


Jak dla mnie to oryginalny Zrób ją na 100% oryginał, takich jest mało.
  
 
ale jak ja zrobie na orginal to ludzie beda myslec ze jest bez remontu
a tak odrazu widac ze blacha jest ok
  
 
rób na oryginał a póki co zapodaj jakieś zdjęcia
  
 
ze zdieciami bedzie problem bo niemam cyfrowki
srutki wystepowaly w bialym kolorze??


P.S
gdzie w lodzi jest dobra!!!!!!!!!!!!galwanizeria zeby polozyc chrom??
lub w okloicy

P.S 2
dzis zamiast robic inne autka spedzilem pol dnia przy swoim i wyjolem silnik i zawieszenie przednie bo mala staje na kobylki,rozbieram ja do zera

  
 
kiedy jest spotkanie syrenek w lodzi??

i jedno pytanko
jakie zalozyc przednie blotniki mam plastikowe czy szukac metalowych??
a jak szukac to gdzie(najlepiej nowe)
  
 
tez mam 104 kupilem za 150 kompletna ale do remontu i brak papierow, zadroszcze ci ze masz aut za 600 zl i jezdzi. ja tez mam blotniki plastikowe z przodu i z tylu, ale na tyl juz mam zaklepane metalowe te zdejme i zostawie na 105 ktora kupuje po nowym roku jest w srednim stanie i niezbyt kompletna wiec troche pojdzie na czesci ale rama i buda zostaje i bede chcial z niej zrobic samochod do codziennej jazdy i tam zaloze te plastikowe blotniki i najlepuiej to bym chcial jeszcze wlozyc caly zespol napedowy od jakiegos kadeta czy gola, jakies 1,3, 1,4 ale to narazie odlegle plany
  
 
ja to autko robie tylko dla swojej satysfakcji i na zloty bo na codzien jerzdze pordolotem i golfikiem.
cender a ktore bys mi proponowal zalozyc blotniki plastiki czy szukac blaszakow?
i kto mi pomoze z galwanizeria?
slyszalem ze jest jakas w zgierzu w borucie ale jakosc chromu jest podobno kiepska.

P.S
srutka juz jest bez zawieszenia,wnetrza,silnka i buda idzie do blacharki

P.S 2
okazalo sie ze podloga jest dziurawa jak ser szwajcarski

P.S 3
kiedy jest ten zlocik syrenek w lodzi?
  
 
Co do galwanizacji to o tym buraku w Zgierzu zapomnij.
Drogo jak cholera, często zapomina robić i leży u niego po pół roku, gubi części, a jak już Ci położy, to zejdzie po 3m-cach.

Podobno jest jakiś nowootwarty zakład w Ozorkowie,ale jeszcze nie dotarłem.

Niebawem będe szukał galwanizerii, bo moja dziadówa w remontowaniu, także jak coś to dam znać.

Zlot Syren i Warszaw odbędzie się w Łodzi mniej więcej w drugiej połowie lutego.
Tak przynajmniej ostatnio zgrubnie ustaliliśmy.

Co do błotników, to jest tak, że plastiki są leprze bo zakładasz raz i masz spokuj na całe życie.
Ale niestety na 90% te błotniki nie będą idealnie pasować i trzeba rzeźbic.

Jeżeli miał byś ochote na całą nową podłoge, albo inne graty to moge Ci dać namiary na gościa który ma chyba wszystkie części do Syfmęk

Pozdrawiam Cosmo.
  
 
jak by byla jeszce jedna 104 to dajcie mi znac szukam od paru lat i nic znalesc ni moge a 104 to moje najwieksze mazenie
  
 
co do podlogi to mam szablonlezy po ojcu w kanciapie a ze w zakladzie jest duuuuuuuuuuuuuuuuuuzo blachy i uczen ktorego nie lubie to koles bedzie mial zajecie na dzisiejszy dzien
a ta 104 to znalazlem calkiem przypadkiem bo dziadek ja wystawil ze stodoly i odprawial rytulal jazdy (po podworku) zatrzymalem sie spytalem i po dwoch dniach kupilem..
Cosmo a masz moze dokladny adres galwanizerii w ozorkowie
a ten kolo ktorego cgcesz mi adres podac to jest na rokicinskiej miedzy przejazdamiu kolejowymi??

decyzja po nocce podjeta zakladamy plastiki troche pokombinuje (osobiscie) i je dopasuje
  
 
ja wole poszukac blaszakych bo to wiekszy orginal i ktos podejdzie popuka i odrazu bedzie wiedzial co to jest, do orginalnej 104 bede mial blaszane, do 105 na codzien bede mial plasiki bo bedzie jezdzic wiecej niz schiowana 104 na swieta