Rockford AUDIOPHILE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zakupiłem subwoofer w postaci skrzynki zamknietej z dwoma głośnikami "Rockford the punch audiophile", są to głośniki 8" (20 cm) problem w tym, że nigdzie na necie nie moge znależć opisu ani specyfikacji tych głośniczków, dowiedziałem sie jedynie że należą do serii RFA...jeśli ktoś wie cokolwiek o tej serii to proszę o kontakt na gadu gadu (5004111-Przemek) albo o odpowiedź na forum - interesuje mnie głównie ich moc i przenoszone częstotliwości gdyż mam zamiar podpiąć je pod wzmacniacz Rockford Fosgate G600a4. Z góry dziękuje.
  
 
Wykrec glosniki i na 99% musi byc model na magnesie. Parametry glosnika ci nic nie dadza chyba tylko moc zeby ich nie popalić cała reszta zalezy od skrzyni czy jest dobrze obliczona jesli bedzi przypadkowa konstrukcja to czestotliwosc zejscia bedzie inna.Jesli to skrzynka rockforda to szukaj parametrów skrzynki nie odzielnie głośników. A tak wogóle od czego masz ucho nie słuchasz tym co masz napisane tylko tym jak to gra.
pozdrawiam
  
 
Dzięki Maryo, ale nie chodzi mi o symbol na głośnikach a o to jak się prezentują w porównaniu z powszechnie dostępnymi seriami Rockforda jak RFZ, RFD, RFP, RFR...skrzynka była robiona na zamówienie w salonie Car-HiFi, więc nie martwię sie o to, a posłuchac niestety nie mam jak bo studiuję w Lublinie i na chatę zjeżdżam dopiero w piątek. Pozdro.
  
 
Nie znam sie na rockfordach mialem kiedyś jednego z serii RFZ ale o RFA nie słyszałem. Piszesz że sie dowiedziałeś tzn przezytałeś na magnesie? czy ci ktos powiedział? bo jesli nie sprawdzałeś to zerknij.
Pozdr
  
 
Że Rfa to znalazłem na jakiejś zachodniej stronie ale to były wszystkie dane jakie właściciel raczył umieścic oprócz zdjęcia Ale dzięki za zainteresowanie.
  
 
rfa to seria audifilska moim i wielu innych zdaniem są to nailepsze suby tej firmy( najlepsz brzmieniowo) info na www.rockfordfosgate.com support itd...
  
 
Dzieki catrf, na taką odpowiedź czekałem A na RockfordFosgate.com szukałem, najwyraźniej niezbyt dokładnie....Pozdro!!