Jakie rodio gra najlepiej??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jestem na etapie zakupu radia do do samochodu. Nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto wiec proszę o pomoc. Napiszcie mi jakie gra najlepiej. Poprzednio miałem pioneera wiec moze cos z tej marki.

Z góry dziękuje
  
 
Jak nie masz wyrobionego słuchu to pionek brzmi fajnie.

Jak potrzebujesz cos lepszego to Szukaj Alipny z seri CDA lub Clariona .
  
 
Najlepsze radia na rynku to jak wspomniał MWMblack seria Alpine CDA, Clarion DZX... oraz produkcje firmy Nakamichi ( na allegro można nabyć model z zeszłorocznej serii Alpine CDA 9815 za 1600zł-nie wiem czy jeszcze aktualne) zupełnie niezłym radiem jest Pioneer DEH-8600MP którego cena na aukcjach nie przkracza 2000zł (nowy ponad 3500zł). Jeśli nie musi być to od razu wyższa półka to niedługo na rynku pojawi się model Nakamichi CD-300 za ok. 1500 a także bardzo dobry Nakamichi CD-500 (bardzo dobry gdyż jest to odnowiona wersja modelu CD-400 wzbogacona o dekodery mp3 i WMA ) - jednak ten drugi ma cenę porównywalną do nowej Alpine CDA-9835...
  
 
To zalezy czego oczekujesz od radia jak zalezy ci na Samej jakosci dzwieku i masz w nosie RDS i inne takie pierdoły a głosniki beda zasilane ze wzmacniacza to Nakamichi pasuje w 100% Ale jezeli radyjko ma byc błyskotka to tylko pioneer albo cos podobnego Ja mam Clariona i jestem bardzo zadowolony ale lubia sie w nich palic koncówki mocy Mnie to rypka bo i tak uzywam wzmaka... w kazdym razie sa dosc delikatne... Alpine to tez klasa sama w sobie