Dlaczego PIONEER-y tak slabo graja ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć wszystkim być może moje pytanie wyda się wam śmieszne ale jestem troche po tyle w tym temacie.
Mam pytanko mam PIONEERa DEH-P8000R jego moc to 4*45 W.
Mam z przodu gwizdki jakiejs tam firmy GMS graja dosc fajnie w drzwiach mam tez GMS nie jestem z nich zadowolony natomiast z tyłu mam PIONEERy jajka o mocy NOM 40 W ale graja super ! Niedawno kupilem PIONEER-y TS-A2010 o mocy 90 W nom czyli powinny grac glosniej a praktycznie nie graja duzo lepiej od tych GMS co mam w drzwiach !!!!

Czy te glosniki sa spieprzone ???

Cz potrzebny jest do nich jakis dopalacz wzmacniacz i jakiej mocy ilo kanalowy ???

Wielkie dzieki za pomoc


  
 
Cze Darkas! Praktycznie sam odpowiedziałeś sobie na pytanie... Po pierwsze: masz bardzo dobre radyjko dlatego dziwi mnie dobór zestawu przedniego - gms?? Powiedziałeś że zakupiłes głośniki o mocy nominalnej 90 watt RMS , twoje radio daje jakieś 17-18 watt na kanał, dlatego łatwiej jest mu wysterowac 45 watowe Pioneery czy naet GMS'y których moc prawdopodobnie nie przekracza 50 wattRMS ( wybacz ale nie orientuje sie za bardzo w ofercie tej firmy ) niż 90 watowe...Zakup wzmacniacza zawsze jest dobrym rozwiązaniem , bez względu na to co do niego podłączasz Pozdro.
  
 
Absolutnie popieram kolege.
Pozdro z Kwidzyna