LADA - na trasach rajdowych w Polsce!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam !
Własnie sobie ogladałem rosyjską stronke www.ladamotorsport.ru i przeczytałem (po rosyjsku, że roskanie planują starty ładą 112 1600 starty w szergu rajdach w Europie i jak byk stoi tam ,ze również w Polsce
Więc może wrszcie na Krakowskim bedę miał okazję zobaczyć ładzianki w Akcji.
Najgordze jest to, że ze względu na brak sponsorów pierwszy rajd w tym roku odbędzie się unas dopiero w maju
Mimo wszystko mam nadzieję ,ze ładzianki sie pojawia to pokibicuje
Paweł
 
 
Jeżeli się pojawią, to przyjeżdżam kibicować. Ale miałbym ubaw jak by Ładzianki zdeklasowały inne wózki - chyba bym się upił ze szczęścia.
  
 
No - myślę,ze to nie bedzie takie proste, ale warto śledzić listy zgłoszen na rajdy w tym roku.
Najlepszy (moim zdaniem) portal rajdowy to www.rajdy.hoga.pl
. Bedziemy kibicowac . Ajak pojadę do Wawy to poprosze importera o Flagę ŁADA. Zebyśmy mieli czym machac
Paweł
 
 
Nie liczyłbym na start Ład w polskich rajdach. A tak apropo rajdów i ładnych czy ktoś wie jak skończyła się sprawa sprzed dwóch lat, kiedy to na rajdzie Wisły samara Konieckiego wypadła z trasy i staranowała grupkę kibiców. Bo podobno że zawinił kierowca i stanął przed sądem.
pozdr.
  
 
Łada 112 będzie startować w Polsce(pewnie w rajdzie Polski) w klasie 1600 bo tak jest napisane na oficjalnej stronie www.ladamotorspot.ru. Planowane są również starty w wielu innych krajach. A co do tego wypadku to podobno tamta Samara była niesprawna technicznie i została bezprawnie dopuszczona do jazdy.
Pozdrawiam