KRAKUSY !!!!!!!!!!! a możeby tak,,,,,

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A P E L !!!!!
Krakusy !!!!!! a możeby tak się wreszcie zebrać naszymi esperynami i spotakć się w celach zapoznawczych?
MOże przyszły weckend, np. piątek(26. XI) lub sobota(27.XI) lub niedziela(28.XI)???
Pozdrawiam
Kiniusia
  
 
Kraków WSTYDŹCIE SIĘ !!!!! ale wykazujecie zainteresowanie,,,,no nie
  
 
Jeżeli chodzi o mnie to oki dostosuje się do terminu spotkania.Chętnie poznam na wizji klubowiczów i klubowiczki
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-11-18 08:31:12, Kiniusia pisze:
Kraków WSTYDŹCIE SIĘ !!!!! ale wykazujecie zainteresowanie,,,,no nie


Zapraszam Klubowiczów z Małopolski do Rzeszowa na
Listopadowy Zlot na Podkarpaciu

A na wiosnę my przyjedziemy na Majowy Zlot
  
 
Jestem ZA!!

Oj, Krakowiacy, Krakowiacy....
Co to ma być ??!! Zawze tylko Kinga i ja trzymamy fason i to my reprezentujemy gród Żółwia Wawelskiego na zlotach! Oj, nieładnie...
Czekamy na propozycje i zgloszenia!!
  
 
No i Krakusy zapadły w sen zimowy,,,,,,,,,,,,,buuuuuuuuuuuuuuu,,,,,,,,,,,,
  
 
U...na to wyglada... (choć ja tam nie śpię) - wogóle mało co śpię, nawet w nocy
  
 
... a mówiłem że na Gadu-gadu!!!!!!!!! Nie bywam na forum, więc mi może coś umknąć
a w Krakowie się chętnie spotkam
  
 
NO to są już 3 chętne osoby....
Szukamy nastepnych !
  
 
Cześć Wszystkim! Jestem nowym klubowiczem ze Śląska ale chętnie wezmę udział w zlocie tylko jak sie dowiem o terminie?? Będę tu zaglądał co jakiś czas. Strzała dla maniakóe Espero!!
  
 
Zapraszamy, zapraszamy.

Cytat:
2004-12-06 01:34:20, Sztefan pisze:
Cześć Wszystkim! Jestem nowym klubowiczem ze Śląska ale chętnie wezmę udział w zlocie tylko jak sie dowiem o terminie?? Będę tu zaglądał co jakiś czas. Strzała dla maniakóe Espero!!

  
 
Kiniusia - szkoda, że nie jestem z Krakowa, ja bym się z Tobą spotkał nawet tylko we dwoje, jeżeli nikt inny by nie chciał przyjechac na zlot.
Pozdr.
  
 
Krzyśku_L nie widzę przeszkód byś zawitał do Krakowa,,,,zawsze się coś wymyśli
Pozdrawiam miło

Cytat:
2004-12-06 15:11:18, Krzysztof_L pisze:
Kiniusia - szkoda, że nie jestem z Krakowa, ja bym się z Tobą spotkał nawet tylko we dwoje, jeżeli nikt inny by nie chciał przyjechac na zlot. Pozdr.

  
 
Kiniusia, przyjechac to nie problem, tylko mam obawy co do smoka wawelskiego, nie zanam drania, a słyszałem o nim niepochlebne opinie. Jeżeli juz strach swój przemogę, to oczywiście bardzo chętnie.
Pozdr.
  
 
Tego wariata się obawiasz??? przeciez to takie słodkie i miłe stworzonko i lubi jak się go za uszkiem drapie
Zapraszam w krakowskie progi.
Cytat:
2004-12-07 21:10:41, Krzysztof_L pisze:
Kiniusia, przyjechac to nie problem, tylko mam obawy co do smoka wawelskiego, nie zanam drania, a słyszałem o nim niepochlebne opinie. Jeżeli juz strach swój przemogę, to oczywiście bardzo chętnie. Pozdr.

  
 
Kiniusia, to zwariowane smoczysko uwielbia kobiece pieszczoty, gdzie mnie do zastapienia Ciebie, nawet nie pozwoli mi zbliżyć się do siebie, Ty to co innego, tak myślę, haha.
Pozdr.

PS. Dziękuję za zaproszenie do grodu smoka.
  
 
Ojoj,,,bez przesadyzmu , On lubi drapanie za uszkiem, nie ważne czy to Kobitka czy Facet
Pozdrawiam
Cytat:
2004-12-08 19:45:16, Krzysztof_L pisze:
Kiniusia, to zwariowane smoczysko uwielbia kobiece pieszczoty, gdzie mnie do zastapienia Ciebie, nawet nie pozwoli mi zbliżyć się do siebie, Ty to co innego, tak myślę, haha. Pozdr. PS. Dziękuję za zaproszenie do grodu smoka.

  
 
Nic nie chce mówić, ale rzeczywiscie w 2005 roku przydałoby się zrobić wreszcie ZLOT w małopolsce. Proszę o wpisywanie się na listę. Ja jestem pierwszy chętny. Pozdrawiam

........................................................
Lista chętnych:
1. Marespero, a kto następny?

[ wiadomość edytowana przez: Marespero dnia 2004-12-11 14:54:02 ]
  
 
Jakby się sprężyć to zdążylibyśmy jeszcze się przed końcem tego roku spiknąć na Zlocie małopolskim.
Jeśłi zaś sięm okaże, że ludziska nie dadzą rady, to hejjjjjjjjj przyszły rok.
2. Kiniusia
Cytat:
2004-12-11 14:52:36, Marespero pisze:
Nic nie chce mówić, ale rzeczywiscie w 2005 roku przydałoby się zrobić wreszcie ZLOT w małopolsce. Proszę o wpisywanie się na listę. Ja jestem pierwszy chętny. Pozdrawiam ........................................................ Lista chętnych: 1. Marespero, a kto następny? [ wiadomość edytowana przez: Marespero dnia 2004-12-11 14:54:02 ]

  
 
Cytat:
2004-12-12 03:35:39, Kiniusia pisze:
Jakby się sprężyć to zdążylibyśmy jeszcze się przed końcem tego roku spiknąć na Zlocie małopolskim. Jeśłi zaś sięm okaże, że ludziska nie dadzą rady, to hejjjjjjjjj przyszły rok. 2. Kiniusia


Kiniusia
Słoneczko Ty moje jeśli uda Ci sie skrzyknąć małopolskich klubowiczów w tym roku to łapie sie bankowo. Nawet jeśli nie to bardzo chętnie poznam Ciebie Łobuzie
Jaco na ostatnim zlociku w wawce mówił że z Ciebie ostra sztuka, przynajmniej on-line więc bardzo Chciałbym poznać jedną z nielicznych esperomaniaczek jestem u rodziców w górach więc dojazd do krakowa zajmie mi około godzinki
buźka i czekam na odpowedź

pozdrawiam małopolskę w imieniu centrum